Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetem most a kondit?...

Elkezdhetem most a kondit? Képekkel

Figyelt kérdés

Sziasztok még soha életembe nem fogtam súlyzót tehát nem voltam kondiba még soha nem is sportoltam úgy otthon heti egy szer kétszer csináltam pár fekvőt és ilyen az alkatom ez jónak számít?

[link]


[link]


40fekvőtámasz után

[link]


2013. máj. 21. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Eléggé izmos vagy ahhoz képest, hogy még nem kondiztál.

Sokat dolgozol?

2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem kell szó szerint érteni,hogy nem emeltem súlyzót emeltem már,de komolyan nem foglalkoztam vele volt,hogy hónapokig nem csináltam semmit.

Nem dolgozom gimibe járok és tanulok.

2013. máj. 21. 21:37
 3/21 anonim válasza:

Ez esetben jók az adottságaid.

Mert én (aki szintén nem nagyon szokott edzeni), szinte teljesen izomtalan vagyok, nincs vállizmom se, csak csont.

2013. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pár fekvő?És csak fekvőt?
2013. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk a kép az mai.

Ha van kedvem akkor kb 40 együtembe és utána megyek leülök :D és nézek ki a fejemből.

Kb ennyi a sport teljesítményem.

2013. máj. 21. 21:46
 6/21 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam a kondiért oda, viszont van két nagyon jó edzés.

1, Meztelen harcos (kb 200 oldalas könyv illusztrációkkal), attól nem csak az erőd hanem a kitartásod is nőni fog. Dolgoztam együtt kondisokkal és fél kézzel kapták fel a 25 kilós cementes zsákot... kétszer. Én meg egész nap súlyokkal rohangáltam miközben azt néztem hogy félóránként leülnek pihenni...

Vissza az edzéshez. Két részből áll: egykezes fekvő és egy lábas guggolás. Nagyon jó a könyv tele van olyan csellel amivel valóban ki tudod használni az erődet és nem csak dísznek van. Harc nincs benne csak az edzés de bőven elég, abból úgy tanulsz meg fekvőzni hogy ha idáig 40 ment akkor most 100-ig mész el egy hét után ugyanannyi energiabefektetéssel. (Bár ez tiltva lesz, de ez a könyvből kiderül). Ha ezt választod akkor tartsd be az utasításokat amik a könyv elején van, nincs kibúvó!



2, Fegyenc edzés, erről nem tudok semmi részletet mondani, vagy az egyiket csinálod vagy a másikat, de az elsőt ajánlom.

2013. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a genetikád, ha kevés edzéssel így nézel ki.
2013. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

kevés = szinte 0

Elakarom kezdeni gondolom nekem nem kéne diétázni az eljén még ugye? egyből mehet izomépítés?

2013. máj. 21. 22:00
 9/21 anonim ***** válasza:
Neked egy pontosan belőtt étrend kell és nagyon jó eredményeket fogsz elérni
2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kihez fordulhatok ilyenért?
2013. máj. 21. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!