Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Guggolás.

Mit csinálok rosszul? Guggolás.

Figyelt kérdés
A fenekemet szeretném formálni, ezért guggolásokat szoktam végezni.Tudom, hogy csak akkor ér valamit, ha helyesen csinálja az ember.Egy csomó videót néztem már erről, tükör előtt csinálom, szerintem helyesen, de mégsem érzem, hogy dolgozik az farizmom.Fáj a hátam, a combomat , de a fenekemet nem érzem, hogy megdolgoztatná.
2013. máj. 15. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy guggolj, hogy csak addig mész le, hogy a combod derékszögben legyen a vádlidhoz képest, valahol kapaszkodjál, akkor is főleg a combod fogod érezni, ezek szerint azt se árt erősíteni, de a feneked is biztos fogod :)
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végezd szélesebb lábtartással, végezz mellé kitöréseket, akár súlyokkal, és izolálásra csinálj hátrarúgást, lábkeresztezést hason fekve, nyújtott lábakkal. Meg mehet rövid híd is: lefekszel a földre, hátad a földön, lábaidat felhúzód, (behajlítod ugyebár), kéz a mellkason, és feltolod magad. valahogy így: [link]
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mélyre kell lemenned guggoláskor és igen, menjen utána kitörés is.
2013. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ.(:
2013. máj. 15. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

nézz utána a fallal szemben végzett guggolásnak.

azt csak akkor tudod megcsinálni,ha tökéletes a végrehajtásod.

durrantja a farizmokat a combokat és a gerincfeszítőt.

ezzel kezd az edzéseidet addig,amíg be nem rögzül a helyes tartás és az,hogy felállásnál megfeszíted a farizmodat és a törzsed.

[link]

a súllyal végzett változata a szumó guggolás vagy a serleg guggolás.

2013. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt ki fogom próbálni!
2013. máj. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!