Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok,185 cm...

20 éves fiú vagyok,185 cm magas és 73kg szeretném leadni a felesleget, gyorsan ha lehet, kondival vagy valami mással. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
sziasztok! régebben volt hogy nagy fogyáson mentem át 100 kg-ről lefogytam 58-ra, ezután fel szedtem magamra egy kicsit mert hát a 185 cm magassághoz nem illik 58 kg :D. Most 70 és 75 kg között vagyok, de nem vagyok vele megelégedve ahogy kinézek... hasam lapos de a két mellkasom mint 2 rakéta ... -.-" valaki tudna nekem egy edzés tervet(kondi vagy valami egyéb más) ajánlani amivel gyorsan letudom dolgozni a rajta lévő felesleget ? választ előre is köszönöm!
2013. máj. 11. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

szálkásító diéta+areob edzés+súlyzós edzés

De nem bántásból! miért nem tudod használni a keresőt?

2013. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
passz ez jutott előre az eszembe, gondoltam itt is kaphatok hasznos tanácsokat :), de üsse kő majd még körülnézek.
2013. máj. 11. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 184 vagyok, pont 73 kiló és nem mernék jobban lefogyni.Borzalmasan néz ki, ajánlanám neked is hogy kezdj el izmot felszedni.Én egy ideje úgy tartom a súlyom hogy folyamatosan növelem az izomtömeget és a testzsír%ot csökkentem. Ez a legjobb megoldás.
2013. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A magyarázatot kiegészítve nem kondival vagy egyéb testmozgással fogytam le, hanem éheztettem magam elég durván és 4 vagy 4 és fél hónap alatt (már annyira nem emlékszem pontosan de kb ennyi volt) adtam le ezt a 42 kg-t. Most nem kockahas vagy Arnold Schwarzenegger fénykorában lévő testét szeretném megvalósítani csak a 2 mellkasomon lévő felesleget leadni egyenlőre, ha lehet minél előbb.
2013. máj. 11. 17:45
 5/5 Linkoln ***** válasza:

Értem. Figyelj ez így nem okés. De rád bízom. Sportos alakra kellene törekednek, olyan nagyon sportos úgy sem lennél ilyen fogyás után. De az javíthatna a helyzeten.

Ha most nekiállsz fogyni a legvégsőkig leadja a szervezet az izmot mire megávlik az utolsó zsír feleslegektől hiszen azt hiszi hogy meg fogsz halni!

Onnan már nincs mit tennie, próbál alkalmazkodni a kevés kajához. Nem bír, próbál kis tartalékot menteni. Nem bír, lebontja az izmaid javát, de mindet nem lehet mert belehalsz. Ezért kénytelen leadni azt a zsírt ami rajtad van miután már csak 60 kiló körül vagy. És mire ladod addigra úgy 55kg. Azt hiszi hogy kapa... :D Első falat kajának megörül és elrakja. Meg akar menteni. Nem tudja a szervezet hogy tudatosan éhezteted.

HOgy mit kellene csinálnod? Komolyan venned a dolgot, gyúrni fleszedni egy 5 kilót, olyan 4 kiló izom 1 kiló háj, simán jó. Majd után komoly diétával SZÁLKÁSÍTANI.

Ekkor a zsírt áldozza be a szervezet az izmot védi.

A szálkásítás gyors, 2 hónap kb. A gyúrás majd fél év.

Összesen ha ügyes vagy meg szerencsés fél év alatt megvagy vele. De komolyan kell vneni a kajálást is a pihenést is és a gyúrást is.

Súlyzós edzés tömegeléskor, kardio meg szálkásításkor.

Tömegelés alatt is mehet kis kardio.

Vagy persze az A variáció hogy majdnem megölöüd magad, cserébe lesz egy csont bőr gyenge tested amin lóg a bőr és vissza fogod hízni!

2013. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!