Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne oly kedves valaki, hogy...

Lenne oly kedves valaki, hogy írna nekem konkrét szálkásító étrendet?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy leírná valaki, hogy Hétfőn ezt eszem és pont, kedden ezt és pont és stb. :) nagyon megköszönném :) a neten sehol sem találok

2013. máj. 8. 23:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Amit Te akarsz azt dietetikus állítja neked össze kemény pénzért. Mi is megtehetnénk, mert tudjuk az étkezés alapszabályait, de ugyan mondd már, hogy megérné nekünk rászánni 1-2 órát arra, hogy ilyen flegma, lusta és hálátlan emberekbe öljünk energiát? Persze, hogy nem.

www.kalóriaguru.hu - ez itt egy használható táblázat, megtalálod benne az ételek fehérje/szénhidrát/zsír tartalmát. Montez utasításai alapján össze tudod magadnak állítani az étrended. Ha erre lusta vagy, akkor megérdemled, hogy zsíros maradj.

2013. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
én nem viszem semmire ? :P azért van 2 éttermem ausztriába és 1 németországba :) vicc vagy :P :)
2013. máj. 9. 19:58
 13/22 anonim ***** válasza:
Nahát, és egyik szakácsod sem tud egész napot étrendet csinálni neked? Ja, várjunk, hiszen túl hülye vagy ahhoz, hogy az instrukciók alapján összeállíts egyet magadnak. Akkor miről is beszélünk, úgy mégis? Gyökér.
2013. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Étterme van, de fingja sincs a kajákról. Lol.
2013. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
engem csak a pénzecske érdekel :) ami valószínűleg nektek nincs :)
2013. máj. 9. 20:17
 16/22 anonim ***** válasza:

Te aztán ismersz kisgyerek.:)

Fejlesztő mérnök vagyok gyógyszergyárban, szóval buktad öcsi. De te még mindig nem tudsz számolni és étrendet összerakni, amit már egy 14 éves is összehoz.

2013. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással valószínű farokszopkodással sikerült összehoznod és nem kemény munkával. Amúgy nyilván nincs pénzünk igen, azért választottuk ezt az olcsó sportot...idióta.
2013. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na és? Nekem van agyam, amivel majd lesz pénzem. De te a pénzeddel nem szerzel soha agyat. 2:1 ide (minimum), ezt tán a te visszafogott intelligenciád is megérti, hogy vesztettél.
2013. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De ha már ilyen "ki kicsoda" napot tartunk, én meg zenei producer vagyok. Bekapcsolsz nyugatra egy rádiót, egy órán belül minimum 1 zenét fogsz hallani ami mögött az én produkcióm van a háttérben. Menőzzünk még, mint az oviban? Van értelme? Ettől még lusta szar vagy aki képtelen összeállítani egy étrendet. Ha olyan qrva lóvés vagy akkor keress meg egy dietetikust, 15 ezerért kapsz 1 havi étrendet, de minket itt ne fárassz!
2013. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
mondani bármit lehet :D
2013. máj. 9. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!