Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne oly kedves valaki, hogy...

Lenne oly kedves valaki, hogy írna nekem konkrét szálkásító étrendet?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy leírná valaki, hogy Hétfőn ezt eszem és pont, kedden ezt és pont és stb. :) nagyon megköszönném :) a neten sehol sem találok

2013. máj. 8. 23:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Hogy írjunk, ha semmit sem írsz magadról kérdőjel.
2013. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Olyat senki nem ír, hogy hétfőn ezt, kedden meg amazt. Minden napra ugyanazt szokták megadni, max te tudsz kicsit variálni a kajákkal kicsit, de hetes étrendet senki nem ír.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch). 

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek. 

ezekből kellene összerakni az étrendet: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz étrendeket is:  [link]

2013. máj. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
sokat segítettetek...:)
2013. máj. 9. 11:40
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
De miért, szerinted nem? Hát ott van egy halom étrend a linkemben. Senki nem ír ingyen hetes étrendet. Ezt mégis hogy gondoltad?? Te is össze tudod rakni, leírtam, hogy miként számold ki és miből kell összerakni. Akkor mi ebben a bonyolult? :)
2013. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És szerinted én hízni akarok ? itt csak magas kalória számú étrendek vannak...:) és mondhatod annak aki semennyit nem ért az ilyen dolgokhoz.. de neked feltétlenül el kell kezdened arcoskodni..
2013. máj. 9. 16:53
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Van ott diétás is hulyegyerek. Akkor kérj anyádtól segítséget kiskocsog, ha nem tetszik a segítő válasz.
2013. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hűha, van egy.. 60-65 kg súlyosoknak...:) látom anyukád megtanított beszélni :) azaz, írogatni :)
2013. máj. 9. 18:36
 8/22 A kérdező kommentje:
egyébként pedig, ez egyáltalán nem segítő válasz...:)
2013. máj. 9. 18:37
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

figyelj idióta debil. Ha nem tudsz számolni, akkor nem lehet neked segíteni. Te meg kérd meg anyádat, hogy tanítson meg számolni, ha már a suliban nem tanultál meg. Leírtam, hogy milyen makrotápanyagból mennyi kell naponta. Akkor mi a f@szt nem értesz gyökér? Csak át tudod már számolni és magadra alakítani bármelyik étrendet nem???

Hát szólj már magadra, ne legyél már ilyen ostoba!

2013. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Figyu, nem kell ezt erőltetni, vannak ilyen életképtelen egyedek, akik elvárják, hogy még az ételt is megrágjuk helyettük, mert arra sem képesek. Ezek nem viszik sokra úgysem. Evolúciós hulladékok :D
2013. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!