Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lesz ez a has...

Szerintetek jó lesz ez a has edzésterv? (LENT)

Figyelt kérdés

3×30 Felülés törzsfordítással

3×30 Hasprés

3×30 Lábemelés


Ezeket a feladatokat csak súlyzós edzés végén végezném. Szerintetek ez elég edzeni a hasat vagy változtatnátok valamit rajta? (próbáltam úgy összeállítani, hogy a has mindegyik részét megeddze). Most is edzek de csak fekvőtámasz és felülések (P4P youtubes gyakorlatok) és csak nyártól csinálnám ezeket mert kolis vagyok és nincs idő. És egyébként focizok. 16/F



2013. máj. 2. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

4es pont

[link]

a sima felülés jó helyette

és én a lábemeléssel kezdenék.

2013. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor ezt nem csinálom. De tudnál mondani valamilyen feladatot, ami az oldalsó izmokat dolgoztatja?
2013. máj. 2. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó nagy marhaságok vannak azon az oldalon... azzal mondjuk egyetértek ha a földön csinálod a felülés bármelyik formáját akkor jó kis gerincsérvet kapsz... de ugye vannak a rómaipadok szépen kipárnázva, direkt erre kialakítva ott nem terheled meg vele.. a többire meg csak annyit h az edzés első féléve kb arról szól h az inak hozzászoknak a terheléshez mivel azok átveszik a terhelést az izületről, de igen ha fájdalmat érzel vagy nem jó érzés csinálnine csináld a ygakorlatot
2013. máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Korbács" köszi!

Az utolsónak pedig, van haspadom azon csinálnám... ezzel a sérülés dologgal meg annyit, hogy nem akarok testépítő lenni hanem focizok... csinálom azt kész

2013. máj. 3. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:

kényelmet és hatékonyságot javító dolog,hogy magad alá raksz valamit,hogy ne nyomjon a padló gyakorlat közben.

ha pedig alapból gerinc problémák vannak és úgy felülésezik vki,akkor mindegy,hogy padlón,vagy szivacson,kinyomódhat a porckorongja a felüléstől deréktájon,vagy akár attól is ha tépi,feszíti előre közben a nyakát.

2013. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor szobába edzek hasra akkor egyébként polifoamon csinálom, padlón soha! :)
2013. máj. 4. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:

oké:).

de az első mondatomban ott van,hogy nem ezen múlik.

az alsó hát edzésén-elsősorban annak hiányán-és az egyéni hajlamon múlik elsősorban.

szóval tök mindegy,hogy padlón,vagy matracon.

a padló nyomja a fark csontot,ami kényelmetlen,de ennyi.

2013. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi az eddigi válaszokat! :D
2013. máj. 4. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!