Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Léteznek/hetnek olyan emberek...

Léteznek/hetnek olyan emberek akik úgy néznek ki mintha 2 év kemény naturál edzés múlttal rendelkeznének de a valóságban nem csinálnak semmit csak aktakukacok, vagy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha a 2év naturál edzés alatt azt érted hogy másfél évig ismerkedett a gépekkel, a következő félévbe meg elbaszta az étrendét. Olyan van aki teljesen átlagos, mégis izmosabbnak tűnik más átlagos embereknél. Na de azért nem 2év edzés formája lesz.
2013. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem hogy vagy te elnevezed kemény edzésmultnak amit csinálsz a valóságban meg do you even lift kategória. és látsz egy két mezomorf tipuu aktakukacot akiken van annyi izom alapbol mint amennyi rajtad a """"kemény"""" edzéstől. vagy egy ilyen ismerősöd van és te vagy az aktakukac
2013. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mivan?! Miről hadoválsz te szerencsétlen? A kérdés ott fenn van arra kell válaszolni. Ne nézz hülyének én nem a zsíros szarokról beszéltem hanem h. van e olyan aki nem csinál semmit mégis testmagasság mínusz 100 plusz 4-5kg a tömege és 15% alatti a testzsírja. A két évet úgy értettem hogy közben tömegnövelő étrend, rendesen összeállított edzésterv, elegendő pihenés stb és úgy 2 év múlva ahogy kinéz...ezekszerint ilyen azért nincs mint ahogy az első válaszoló is írta...

Ha már annyira belém akarsz kötni el árulom h. én mégcsak 1 éve edzek de megpróbálok mindent hatékonyan csinálni...nálam nem pinalegyezgetés megy edzés közben...

2013. ápr. 30. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
bátyám 95kg körülbelül 12%testzsír, soha nem gyúrt, a kajájára sem figyelt, de mondjuk, nem aktakukac, hanem kőműves...
2013. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linkoln ***** válasza:

Nem sűrű.

Aktakukac nincs. Genetikából nem tart fent akkora tömeget. A legszélsőségesebb esetek sem.

Ami szóba jöhet hogy nagyon hajlamos genetikából az izmosodásra egy darabig. De 2 év naturál nagyon húzós.

Ha nem áll tőle távol a sport, az edzés, gyakran kap strapát, akármiből. Étkezésre nem figyel de azért nem csak kenyeret eszik lehet 90+kilós kevés zsírral. De a 12% az kicsit talán túlzás. 15%-al elképzelhető minimális akár az életformájából adódóan származó fizikai stresszhelyzetekkel.

2013. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Linkoln ***** válasza:

Kiegészítem magam.

Ha már olyan nehéz a semmi különös dologtól akkor zsír is megy rá. Nincs olyan hogy 100 kilós egy aktakukac és az mind izom, semmi zsír.

Ha könnyen izmosodik akkor azért LEGALÁBB 15%os testzsírral tarthatja csak.

2013. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!