Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a bicepszet, tricepszet és...

Ha a bicepszet, tricepszet és a vádlit kétszer edzem egy héten akkor gyorsabban fejlődnének mint a többi izom?

Figyelt kérdés
Erre a 3 ra szeretnék hangsúlyt fektetni mivel ez látszik legjobban nyáron :) a többit heti egyszer.

2013. ápr. 29. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mehet kétszer a karedzés is, de akkor izomcsoportonként max két gyakorlat legyen, különben nem tudsz regenerálódni. Én egyszer edzem csak karra.
2013. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linkoln ***** válasza:

De nem lehet valahogy kihangsúlyozni hogy mire akar edzeni az ember?

Nekem is csak ennyi tanácsot adtatok hogy mindenre edzek. De akkor hogy specializálódunk valamelyik izomra?

2013. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Hogy hogy mire akar edzeni az ember? Mindenre akarjon edzeni, aki edz.:)

A lemaradt izomcsoportokra jó az ha időnként megy rá heti két edzés, de az sem marha sok gyakorlattal és nem érdemes hónapokig végezni. Nem értem, hogy ez miért nem tisztán érthető tanács vagy mi a rákot kellene még erről írni.:)

2013. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Linkoln ***** válasza:

Sajnos én még kicsit mindig nem vagyok egy véleményen.

Az izom gyakran nem jön jól. Pl jó az ha nagy a vádlim és erős. De ugyanakkor mindig cipelni kell, nincs olyna hogy leszedem mert most nem kell.

Ugyanakkor van ami elfér. Pl egy kicsit nagyobb felkar, vagy mell, hiszen amikor nagyobb erőre van szükség ezekkel meglehet oldani. Viszont nem vagy tőle még 90 kiló hogy gátoljon a futásban sportban.

Olyan mindenesre jó alkat, mászni futni, úszni, csapatsportolni, kerékpározni, stb-re jó ha nem vagy mindenre tömegelve.

Ezért gondoltam hogy van amikre különösen érdemes edzeni, de hogyan emeled ki?

2013. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy arra több gyakorlat megy, amit meg nem akarsz annyira az szintentartásnak 1 gyakorlattal. Vagy nem edzel rá, ha nagynak látod a vádlid.
2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Linkoln ***** válasza:

Heti 2 kemény edzés, 1.:

Váll oldalra emelgetéssel, tricepsz súlyzóval, tricepsz tricepszes kemény fekvővel, bicepsz súlyzóval, mell belseje, has, comb, vádli, csukja,

2. bicepsz súlyzóval, húzódzkodás 3 féle, hát, vádli, has alsó része, tolódzkodás


Kb 1-1 óra. Elég sokl gyakorlat megy inkább a felső részekre. Egy gyakorlat egy elem, szóval vádli alatt is csak egy gyakorlatot értek. Ez így sok vagy a 2 pihenőnappal tartható? Köszönöm a válaszaid! Nagyon nagyra értékellek!

2013. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez így nem sok, ha egy izomra nem megy csak 1-2 gyakorlat.
2013. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és mi az a mell belseje?
2013. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Ja, az meg tényleg wtf? :)

Nem lehet külön a mellizom belső részére edzeni, mivel a mellizom rostjai vízszintes tapadásúak. Nem lehet ugyanazon mellizomrostnak csak az egyik végére edzeni.

2013. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!