Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pánikbetegségre kell szednem...

Pánikbetegségre kell szednem citalopram oriont, és azt akarom megtudni hogy mellette szedhetek e fehérjét?

Figyelt kérdés
Valamilyen természetes fehérjére gondoltam. Lehet kapni porokat tejjel felkeverve lehet fogyasztani. Már 3 hónapja fekvőzök, húzódzkodok súlyzózok. És érzem hogy kellene egy kis plusz de félek megvenni mert mi van ha valami bajom lesz.. És milyet érdemes megvenni? Drágábbat? gondolom azt mert az jó. Szerintetek?

2013. ápr. 28. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván azt, aminek magasabb a fehérje tartalma. A fehérje ugyanúgy megtalálható a húsokban, tejben és tejtermékekben, a tojásban stb., mintha porból nyernéd. Olyanról még nem hallottam, hogy bárki is fehérje mérgezést kapott volna.
2013. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor erősebb stressz oldóra nyugodtan vehetek? És melyek a legjobbak? Amiknek az ára is tűrhető? És mennyit, mikor, eléggé tapasztalatlan vagyok e téren. De gondolom a boltban ahol veszem, ott elmondják nem?
2013. ápr. 28. 16:35
 3/6 poiu ***** válasza:
Amit szedsz, szerotonin re-uptake gátló, amire nyugodtan (már ha ilyesmire képes vagy :-) ihatod a fehérje turmixot. Más kérdés, ha pár hónapi fekvőzés után stagnálsz, akkor vszínúleg nem a fehérjével, hanem az edzéssel van a gond.
2013. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs gond az edzéssel.
2013. ápr. 28. 20:27
 5/6 poiu ***** válasza:
Cm/kg? Testzsír%?
2013. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
zsír már szinte nincsen, 85 kg vagyok, 181 cm magas.
2013. ápr. 30. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!