Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a tejsavó fehérjét tejjel...

Ha a tejsavó fehérjét tejjel iszom, akkor hány perc lesz a felszívódási ideje?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy vízzel kb. fél óra alatt felszívódik.

Azt is tudom, hogy ez gyors felszívódású, s hogy sokan direkt ezért edzés után isszák (ahogyan én is).

Ezzel szemben, máskor éppen lassítani szeretném a felszívódást, s ha jól tudom erre a tej a legalkalmasabb. Tehát a kérdés adott: tejjel mennyi ideig tart a felszívódás?


(Ui.: a kazeint is ismerem, nem kell bemutatni.)



2013. ápr. 25. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

Na ja de biztos amikor visszakérdeztél az evésre nem a kókuszzsírra gondoltál. Le merem fogadni azt sem tudod mi az. Másrészt meg a stílusom nem határozza meg, hogy mennyire értek a témához, akárhogy is nézem, lehet tudnék neked sok újat mondani.

Továbbá ki keménykedik? Írtam neked olyat, hogy gyere találkozzunk, rendezzük le? Tudtommal nem, innentől kezdve ez nem keménykedés, csak egy olyan leb@szó stílus, amit talán észhez térít te kis hülye.

2013. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ő azt írta: "nem muszáj tejjel inni, eszel hozzá egy olyan 7-8 gramm zsírt"

Tehát amint látod benne volt az "eszel" szó. S mivel az ő mondanivalójára válaszoltam, nyilván felhasználtam azt amit mond. :)

A többi "no comment". Szeretnék végre a kérdésemre választ kapni és nem az ilyen jellegű hozzászólássokkal foglalkozni.

2013. ápr. 26. 16:33
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
Elolvastad amit írtam te nyomorult?:)
2013. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Martinez faszagyerek vagy :D :D :D :D
2013. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Vízzel kb. fél óra, tejjel 1-2 óra között fehérje és embere válogatja.


Különböző kaják felszívódási ideje:

[link]

2013. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!