Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a tejsavó fehérjét tejjel...

Ha a tejsavó fehérjét tejjel iszom, akkor hány perc lesz a felszívódási ideje?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy vízzel kb. fél óra alatt felszívódik.

Azt is tudom, hogy ez gyors felszívódású, s hogy sokan direkt ezért edzés után isszák (ahogyan én is).

Ezzel szemben, máskor éppen lassítani szeretném a felszívódást, s ha jól tudom erre a tej a legalkalmasabb. Tehát a kérdés adott: tejjel mennyi ideig tart a felszívódás?


(Ui.: a kazeint is ismerem, nem kell bemutatni.)



2013. ápr. 25. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
35 perc 29 másodperc.
2013. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A tejben lévő laktóz nem hiányzik, ez az egyik oka annak, hogy egy testépítő nem iszik tejet.
2013. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha akarod akkor azzal iszod, kinek mi jön be, én személy szerint imádom a tejet, ha tehetném egész nap kakaót innék...

sokan leszólják, mert a felszívódás, meg tejcukor meg hasonlók, de ha szereted az ízét, akkor egészségedre! :)

2013. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem muszáj tejjel inni, eszel hozzá egy olyan 7-8 gramm zsírt, meg zöldséget, és máris lelassítod, plusz nem vittél be felesleges tejcukrot, laktózt.
2013. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Első: minek szemetelsz?


Második: köszönöm, de most erre a "testépítő nem iszik tejet" bölcsességre nincs szükségem.


Harmadik: köszönöm, de itt most nem az a kérdés, hogy igyam-e vagy sem. (: Így is, úgy is inni fogom. A kérdés, hogy mennyi ideig tart a felszívódása.


Negyedik: és csak a tejcukor miatt egyek inkább külön zsírt hozzá? Biztos finom lehet, de ezt inkább kihagyom...

2013. ápr. 25. 20:46
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Hülye kérdésre hülye válasz. Hány perc lesz a felszívódási ideje, honnan a rákból tudjuk? Ennyi eszed nincs, hogy valami értelmes kérdést tegyél fel.
2013. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Martínez Ladislao:


Attól még, hogy te nem tudod, más tudhatja.

Egyébként gondolkozz el azon, hogy sok másik élelmiszer felszívódási idejét is tudják... szóval nem lehetetlen erről információt szereznie az emberiségnek.

Ehhez jön az, hogy attól, hogy te nem értékeled a kérdést, még mást érdekelhet, szóval bölcsebb maradtál volna, ha hallgatsz.

2013. ápr. 26. 14:58
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Meg ha lenne eszed b@zdmeg te gyík, akkor nem írnád, hogy külön egyél zsírt, nem szalonnát kell, hanem mondjuk a turmixba lenmagolajat, vagy olivaolajat, ugyanis a zsír lassítja a fehérje és a szénhidrát felszívódását. De annyi eszed nincs mint 1 zsák szárított kutyasz@rnak. Ha ennyire nyomorék vagy, hagyd a testépítést a pics.ába.
2013. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Az még véletlenül sem jutott eszedbe, hogy magad keress rá, igaz? Szóval te nekem csak ne pattogj.
2013. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mert én írtam, hogy szalonnával akarom enni, ugye?

Egyébként olvasd el még egyszer a párbeszédet kérlek, mert az a tejcukorra volt kihegyezve. Hiába kötekedsz.


Amúgy te keménynek érzed magad, hogy ilyeneket írogatsz ide? Nem mondták még, hogy ha nem tudsz értelmesen hozzászólni a témához, akkor inkább ne szólj?


Egyébiránt még mielőtt kiírtam a kérdést sokat kutattam utána a neten, s itt is megnéztem, hogy kérdeztek-e már ilyet, szóval ne magadból indulj ki kérlek.

2013. ápr. 26. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!