Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetne így kockás hasam, nem...

Lehetne így kockás hasam, nem a szokásos 100 felüléses kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves srác vagyok, 173-175 cm magas, 60-63 kg vagyok és kockás a hasam, amellett, hogy süteményeket, csokikat, pörköltet,főzeléket,szendvicset elég gyakran eszek. (a magas cukor és zsír fogyasztásra célzok)


A kérdésem az lenne, hogy egy tömegnövelő étrenddel maradhatnának e a kockák láthatóak valamennyire legalább, ha minél tisztábban étkeznék?


Itt arra gondolok, hogy nem tartármártással enném a csirkemellet, nem lenne desszert, hanyagolnám az üdítőket, esetleg még a főtt csirkét is bevállalnám ezért...


Egy elég szálkás és sportos alkat vagyok (nem felvágás vagy valami) pedig nem sportolok, és eszek össze vissza.



2013. ápr. 24. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ektomorf alkat vagy, akkor tömegeléskor is valamennyire látszódnak majd a kockák.
2013. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lényegében mindegy, mert ektomorfként nagyon könnyű dolgod lesz szálkásításnál
2013. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 24. 21:24
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék szálkásítani, mert izmos szeretnék lenni, de nem úgy, hogy egész évben ducinak/zsírosnak higgyenek, hanem ameddig csinálom addig szép izomzatom legyen.


Ilyen alkatnak a magasabb vagy az alacsonyabb ismétlésszámok ajánlottak?

2013. ápr. 24. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked is a 8-12 ismétlés a jó.
2013. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát pedig ez a kettő nem nagyon megy együtt
2013. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Extrém ektomorfoknak megy.
2013. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 poiu ***** válasza:
175/63-mal akkor lehetsz szálkás, ha nagyon izmos vagy. Amúgy ha beviszed a szükséges fehérjét, a kalóriát beviheted répacukorból is, ha nem viszel be túl sokat. Nem akarsz föltenni egy képet?
2013. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó de le alapozózom majd előtte a testemet (testvéremé nyugi) mert nem akarom, hogy felismerjenek, amúgy pálcika lábaim vannak, de nem vagyok extrém szálkás, ezt nem én mondtam, én csak az adatokat írtam le.
2013. ápr. 24. 22:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Na megvan a kép, pillanat és feltöltöm!
2013. ápr. 24. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!