Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai boxra járok már 7 alkalom...

Thai boxra járok már 7 alkalommal voltam és most az utolsó két alkalomkor egész jol verték a buksim edzésen és már eléggé fájt az agyam. Kérdésem hozzá fog szokni a fejem ezekhez az ütésekhez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, én például 1 év után kezdtem el keményebb lenni fejben és testben is. Mindenesetre az edződre kiváncsi lennék, aki hagyja, hogy pár edzés után már nyíltan harcoljatok. Minimum a fejvédő és a megfelelő kesztyű, de normális esetben az alapokat kéen először megtanulnotok, nem verekedni...
2009. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, dura egy edző, heti 3 edzéssel, nekünk 2-3 hónap után volt szabad egyáltalán kesztyűznünk. De én 1 hónap alatt hozzászoktam, és már nem is fájt.
2009. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én judoztam (cselgáncs) és az edző 2-3 alkalom után már rajtam mutatta be a többieknek a nem éppen kényelmes új dobásokat. Tehát van ilyen, beszéled meg vele, hogy neked még kell néhány alkalom, mire belejössz és nem szeretnéd, hogy egyszer komolyan megsérülj és emiatt abba kelljen hagynod az egészet.
2009. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem viszont pont hogy jó az h már kesztyűzik én első edzésemen már csináltam és csak a javamra vált pl gyorsabban fejlődtem plusz kezdőkkel óvatosabban bánnak és ha meg fáj a fejed az ütésektől akkor elkell kezdened elhajolgatni vagy lecsapni az ütés(pl egyenesnél) :)
2011. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!