Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az hogy akkor fogyunk ha...

Igaz az hogy akkor fogyunk ha izzadunk? Lent

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől hallottam múltkor, hogy csak akkor fogyunk amikor izzadunk... és én szeretnék futva lefogyni! Tehát akkor én ezt úgy értelmeztem hogyha pl. a 30 fokos melegben nagy kabátban futok és jól leizzadok akkor nagyobb az esélye annak hogy látványosabban fogyhatok??? Remélem sikerült azért valamennyire értelmesen kinyögnöm a kérdésem! :) És bocsi ha hosszú voltam... Megköszönném ha valaki válaszolna =)

2013. ápr. 22. 16:56
1 2
 11/12 Zakathol ***** válasza:

Még mindig csak akkor, ha a napi bevitt kalóriamennyiség kevesebb, mint a napi elhasznált kalóriamennyiség.


Csak azért mert futsz, nem fogsz fogyni, de megfelelő táplálkozás mellett, a futással tudod növelni az elhasznált energiamennyiséget, és pörgetni az anyagcserét.

2013. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!