Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mindig utoljára a...

Tottenham kérdése:

Miért mindig utoljára a hasunkról fogyunk?

Figyelt kérdés

Rengetegen tettek fel már kérdéseket ezzel kapcsolatban és persze tisztában vagyok,hogy diétával lehetne a leggyorsabban fogyni. De én nekem sajnos annyi pénzem rá,hogy teljesen átalakítsam az étrendem de kitaláltam valamit és nem tudom jó-e?

Szóval napi 7-8 km futás heti 4 szer és ez mellett heti 2 szer konditerem. (de akkor ájulásig)Étrendben a változás annyi lenne,hogy barna kenyér...este hat után semmi étkezés, csak víz és semmi édesség...Erről mit gondoltok? Ezzel lehetne fogyni? Főleg hasról...mert az kissé gond.

Köszi!



2013. jan. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, hogy ki honnan fogy utoljára. Az étrend az nem jó. Az este 6 után nem evés az baromság, csak lassítod az anyagcseréd. Akkor kellene egy kis fehérje, pl sovány túró. Csak hasból nem tudsz fogyni, ezt nem tudod irányítani.
2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert onnan nem csak a zsír megy le, hanem visszazsugorodik az egészséges méretre a bélrendszered és a gyomrod. Helyi zsírégés nincs, a tested a zsírt mindig egyenletesen adja le.
2013. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden testrésznél megvan rá az ok hog oda miért megy annyi zsir amennyi. Mindegyiknél az egyik az inzulin rezisztencia. A hasnál a másik a kortizol jelenléte. A kortizol akkor szaporodik el benned ha sokat stresszelsz. A legtöbb ember elég stresszes ezét van nagy pocakjuk. A szar étrend mellett
2013. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Onnan megy el utóljára, ahol legelőször összegyűlt. Férfiaknál inkább hasra, nőknél inkább fenék, comb.
2013. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is meg kell állapítanod a fogyáshoz szükséges napi kcal mennyiségét, majd ezt a kcal mennyiséget 4-5xi étkezésre lebontani.

[link]

A futás nem kifejezetten zsírégető gyakorlat, de határozott súlyvesztést eredményezhet, kérdés hogy zsírból, vagy izomból szeretnél e fogyni.

Viszont itt egy remek zsírégető gyakorlat:

[link]

Itt a súlyvesztés nem olyan drasztikus, viszont zsírt égetsz, és nem izmot.

aerob előtt 4 órával kerüld a szénhidrátot. Kezdetben heti 3-4x 30-40 perc, majd ahogy hozzászokik a szervezeted, lehet emelni a mennyiséget és az időtartamot is, 6-7x 50-60 percre. aerob után, és súlyzós edzés előtt/után érdemes enni, *után inkább fehérjét.

2013. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!