Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az hogy akkor fogyunk ha...

Igaz az hogy akkor fogyunk ha izzadunk? Lent

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől hallottam múltkor, hogy csak akkor fogyunk amikor izzadunk... és én szeretnék futva lefogyni! Tehát akkor én ezt úgy értelmeztem hogyha pl. a 30 fokos melegben nagy kabátban futok és jól leizzadok akkor nagyobb az esélye annak hogy látványosabban fogyhatok??? Remélem sikerült azért valamennyire értelmesen kinyögnöm a kérdésem! :) És bocsi ha hosszú voltam... Megköszönném ha valaki válaszolna =)

2013. ápr. 22. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyankor csak vizet vesztesz. A fogyás a kalóriadeficit-től érhető el.
2013. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a gépem most itt van a tűző napon, és igen izzadok... de fogyni nem hinném, hogy itt ülve fogynék...
2013. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az csak vízvesztés.
2013. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted ,ha elmegy egy 130 kilós ember szaunázni,akkor úgy jön ki onnan hogy fogyott 2-3-4-5 kiló zsírt?:D Ha ez ilyen egyszerű lenne,hogy az izzadástól zsírból fogynál mindenki a szaunában ülne..
2013. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zakathol ***** válasza:
80%

Ha kimész a 30 fokban nagykabátban futni, akkor:

1. Mindenki számára világossá válik, hogy f0gyatékos vagy az ismerősöddel együtt.

2. Ha nagyon ügyes vagy, akkor simán kiszáradsz amibe bele is lehet nagyon könnyen halni.

3. A kérdésed a megfogalmazástól függetlenül is értelmetlen sajnos.


Tudod általános iskolában volt valami olyasmi a bioszórán, hogy az izzadás a szervezet végső megoldása a túlmelegedés ellen. Nem, nem a túlsúly ellen, TÚLMELEGEDÉS!

2013. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó de akkor, hogy fogysz futás közben? Az izzadás ebben nem játszik szerepet? Basszus most visszaolvasva tényleg olyan hülyén hangzik... ^^
2013. ápr. 23. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem játszik közre.
2013. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zakathol ***** válasza:
52%

Úgy fogysz futás közben, hogy a futás energiát használ el. A zsír meg energia.

Behelyettesítve a második mondatot az elsőbe, megkapod, hogy:

"Úgy fogysz futás közben, hogy a futás zsírt használ el."

Persze a valóság ennél valamivel árnyaltabb, de fogyiknak elég ennyit tudnia.

2013. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!^^ És amúgy meg kösz a válaszod, de igazán lehagyhattad volna a végét, mert bunkságokat nem vártam a kérdésemre....
2013. ápr. 24. 20:13
 10/12 anonim válasza:
Engem is érdekelne,hogy futás közben tényleg fogyunk-e?
2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!