Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a felülések rongálj...

Igaz, hogy a felülések rongálják a gerincet?

Figyelt kérdés
Minap voltam egy barátomnál, aki most vett pulzáló mágnesmatracot. Megkérdeztem minek neki ? Azt mondta ezzel javítja a vérkeringést. Mondtam neki, hogy mozogjon ! Azt válaszolta, hogy ott a panelban nem tud kimenni futni. Mondom neki a szobában tornásszon pl felülés, tőrzshajlítás stb. azt válaszolta, hogy amerikai orvosok bebizonyították, hogy ezek a gyakorlatok tönkreteszik a gerincet. Így marad más módszer a vérkeringés serkentésére. Én erről az amerikai kutatásól most hallottam előszőr és sajna tornáztam otthon :S Tudnátok erről a kutatásról linkelni valamit ? Nagyon érdekelne !
2013. ápr. 21. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem egyenes háttal csinálod akkor ja
2013. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értelek :S
2013. ápr. 21. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

egy gerincbetegnek valóban nem ajánlott a gyakorlat.

egészséges embernek meg nem árt.

az "ismerősöd" meg nézzen utána a gerinctornának,ha rendbe akarja tenni magát és unja már a fájdalmat.

2013. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értette, hogy mindenkinek árt, mert rájöttek, hogy maga a gyakorlat ártalmas. Szed gyógyert hátára, meg D vitamint + Calcium + Centrum, de most a mikrocirkulációt akarja javítani
2013. ápr. 21. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

sületlenségek.

a centrum meg egy kamu termék,pénzkidobás.

elmész a háziorvoshoz,beutal gerinctornára,ott a gyógytornász megtanít törzset edzeni és egy idő múlva nem fog fájni a derekad.

a felülés meg a derék erő állóképességének az egyik legjobb szintmérő gyakorlata.

akik meg "rájöttek" az ufók vagy bárki,nem érdekelnek.

2013. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi az hogy kamutermék ? Te nem tudod miről beszélsz ! Nem tartalmazza a bennük levő vitaminokat ? Gyógyszertárban kapható gyógyszernek minősített egyetlen termék.


Már volt háziorvosnál, de nem lett eredménye.

2013. ápr. 21. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
én mióta parkour özöm nem fáj a hátam... mondjuk én 18 vagyok
2013. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!