Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » XS - Super Fat Burner-t és...

XS - Super Fat Burner-t és CreaTOR tablettát lehet egyszerre szedni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nincs sok értelme. Szálkásításhoz nem kell kreatin, tömegeléshez pedig minek zsírégető?
2013. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert fogyni szeretnék de közbe az izmaimból veszteni nem szeretnék vagy nekem úgy is jó hogy tömeget növelek és akkor a zsírréteg nem fog annyira látszódni. Ebben kérnék segítséget, mert nekem per pillanat annyi a lényeg hogy jól akarok kinézni. 165 plusz minusz egy két centi magas és 74 kiló vagyok.
2013. ápr. 15. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy egyszerre nem tudsz izmosodni és zsírt leadni, mivel különböző étrend kell hozzá. Ha nincs sok zsír rajtad, akkor tömegelj még jó pár hónapig, majd utána szálkásíts.
2013. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor az lesz szerintem, mert ami jelenleg is van rajtam zsír az egyenletesen oszlik el annyi hogy a hasamon látszik kicsit jobban de az se annyira, akkor veszek majd CreaTOR-t és kondigéppel meg sulyzóval csinálom.
2013. ápr. 15. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél normális por kreatin monohidrátot, ne gazdaságtalan kapszulás sz@rt.
2013. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!