Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az "edzéstervemről"?

Figyelt kérdés

Na szóval ezeket szoktam csapatni itthon :

[link] 3x30 db


[link] 3x30 db ( annyiban különbözik, hogy én beakasztom a lábam hátul úgy kicsit könyebb talán)


5x 20 lábemelés

5x 20 hasprés


VÉLEMÉNYEKET KÉRNÉK RÓLAA :) AMÚGY HETI 5X CSINÁLOM MIVEL NEM OLYAN HATALMAS NAGY EDZÉS. ELÉG EZ ÍGY? LESZ EREDMÉNY? KÖSZI



2013. ápr. 7. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez így semmi. Egyrészt kevés, másrészt ugyanarra az izomra edzeni heti 5-ször meg sok. Szóval rosszabbul nem is csinálhatnád.:)

Nem csak ezekre az izomcsoportokra kellene edzeni: mell-has-tricepsz.

Hol van a hát, bicepsz, váll, és a láb?

2013. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Villácska ***** válasza:
Előttem szóló jobban el se mondhatta volna..
2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elég korlátoltan tudom itthon csinálni...kondiba meg még nincs lehetőségem menni. Csinálom azt majd nyárra próbálok kondiba :) De ez így lóf aszt se ér?
2013. ápr. 7. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, lóf@szt azért ér.:) De kellene fekvőtámasz, guggolás, húzódkodás, fekvőtámasz kézállásban, stb. Töltsd le a fegyencedzés című könyvet, találsz benne edzésterveket is.
2013. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fekvőtámaszt is csinálok csak azt akkor amikor rámjön :D amúgy 2 hónapja űzöm az ipart és van minimális fejlődés :)) köszi a válaszokat.
2013. ápr. 7. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elején még egy rosszabb edzéstervvel is van fejlődés, de akkor már miért ne csinálhatnád jobban? :)
2013. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezeket megcsinálom kiköpöm a tüdőmet xD
2013. ápr. 7. 21:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Többet nem bírnék jelenleg csinálni :D
2013. ápr. 7. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Pihenni lehet közben, és nem kell minden nap edzeni.
2013. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
Igen, fegyencedzés, ott van terv is. A tüdőnek az ő kiköpése egy teljesen más probléma. Csinálj rendes erőedzést annyi pihenővel gyakorlatok között, amennyire szükséged van, és ettől függetlenül kezdj el kocorázni, hogy javuljon a tüdőd. A 30-as sorozatokkal pont az a gond, hogy valahol az erőedzés és a kardió között van. Ettől nehéz, de ettől fog megállni a fejlődésed.
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!