Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

155 cm vagyok és 45 kg nem fogyni szeretnék hanem izmosodni főleg hasra, tudom olyan nincs, hogy csak hasra csak azt szeretném a legjobban hogy, izmos hasam legyen. Nem túlzásba, mondjuk egy ilyesmi: [link] :D

szóval milyen edzéstervet ajánlanátok nekem? Mondjuk heti hány nap és mennyi idő mozgást? Ja és milyet? Nagyon elszánt vagyok. Plusz egészségesen is étkezem vagyis próbálkozom. Tudom hogy én még fejlődésben vagyok ezért nem akarom túlzásba vinni csak szeretnék olyan lenni..:) Előre is köszönöm a válaszokat:)) 16/L



2013. ápr. 3. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
El fogsz tudni járni kondiba?
2013. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ha nem muszáj nem mert nincs nagyon rá lehetőségem falun lakok és a suli miatt nincs rá túlzottan időm. Inkább itthon tornáznék, kardió, futás ilyesmikre gondoltam. Csak, hogy hetente mint hányszor és hogy és az étkezéssel kapcsba és adhatnátok valami tippet ha tudtok.

Ezt az edzéstervet akartam elkezdeni: [link] de ez elég kevés és nem hozna nagy eredményeket mondjuk nem egy hónapig fogom csinálni hanem ameddig el nem érem a célom utána pedig tartani nem elpunnyadni:D

2013. ápr. 3. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Otthoni edzésre a Fegyencedzés a legjobb.
2013. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bodyrock...
2013. ápr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) rákeresek mind2re:D
2013. ápr. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!