Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterhez kérnék javaslatoka...

Edzésterhez kérnék javaslatokat hogy ez a tömegnövelő edzésterv jó-e amit éppen csinálok vagy sem?

Figyelt kérdés

Hétfő: Mell-Bicepsz-Has

Szerda: Hát-Tricepsz-Has

Péntek: Láb-Váll-Has


Mindegyikhez minimum 3-4 gyakorlatot szoktam csinálni és 4x8-as sorozatokat.

Az is lenne a kérdésem hogy az baj-e ha néha a hasat előreveszem és azt csinálom meg legelőször és utána a többit????



2013. ápr. 1. 22:07
 1/4 Lipton. ***** válasza:

ez csak felosztás, de én soha nem pártoltam a mell-bicepszet

én a lábat külön napra raknám elég nagy terület

és a váll is elég nagy szval...


nagyobb izomhoz több gyakorlat, kisebbhez mehet kevesebb

vádli makacs izom nagy ismétlésszámmal dolgozz

nagyobb izomtól haladj a kisebbhez szval has a végére

2013. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dogmatix91 ***** válasza:
tömegnövelő edzésterv nem létezik. Tömegnövelő étrend létezik. Nekem nem tetszik ez a felosztás, meg úgy általában nem pártolom a 3napos edzést, de persze valaki csak így ér rá. body.builder.hu -n találsz 3 napos edzéstervet is. Az nem probléma, hogyha edzés elején hasazol, valaki kifejezetten ajánlja. Annyi, hogy lábnapon ne vedd előre a hasat.
2013. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aha értem

úgy szeretném hogy ezt az edzéstervet kb 2-3 hónapig csinálom utána felosztom úgy hogy minden nap megyek konditerembe...

de az baj ha néha előre teszem a hasat vagy nincs vele baj??

mert van mikor egyedül vagyok a kondi terembe úgy meg mellezni nem nagyon szeretnék mivel eléggé leszokom terhelni a mellem mikor mellezek fekve akkor az utolsó 2-3-nál már kell segíteni...

2013. ápr. 1. 22:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Értettem köszi
2013. ápr. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!