Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van aki edzéssel látványosan...

Van aki edzéssel látványosan halványította a striákat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy eltüntetni nem lehet, de érdekelne, hogy sok edzéssel lehet rajta javítani? Egyszer azt olvastam az oldalon, hogy valaki nagyon sokat edzett és alig láthatóvá váltak. Illetve ha van itt olyan akinek sikerült így halványítani, tudna ilyen előtte utána képet linkelni? Nagyon jó lenne. Köszi

2013. márc. 29. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenről soha nem hallottam. Ugye azt tudni kell, hogy a stria micsoda. Gyakorlatilag elszakad a bőr alatti kötőszövet és ilyen hegesen gyógyul meg. Van akinél ez fehér, van akinél vöröses színű, ez is abszolút genetika függő. Vannak erre is "csodaszerek", de ezeket természetesen annyira kell elhinni, mint a "4 hét alatt izmos leszel ha ezt szeded" dolgokat. Erre az egyetlen módszer a megelőzés, amit persze most hiába mondok, mert eső után köpönyeg.
2013. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az, hogy fehér e, nem genetikafüggő dolog, mindenkinek kifehéredik, csak hosszú idő.
2013. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Krémekkel lehet halványítani egy kicsit, ill. pl napozással lehet javítani az összképen - de olyan látványosan nem fog javulni.
2013. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!