Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor is izmosodhatok látványo...

Akkor is izmosodhatok látványosan, ha nem tömegnövelő étrendet eszek?

Figyelt kérdés
Természetesen egészségesen táplálkoznék, sok hús, zöldség, gyümölcs, a finomított szénhidrátokat kerülném.
2013. jan. 26. 21:48
 1/9 anonim válasza:
Nem ! Nem kapnak az izmok tápanyagot. Igazság szerint tablettákkal kellene izmosodni-.
2013. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs étrended akkor ne várj csodát. Az izmosodás legalább 60%-70%-ban az étrenden múlik.
2013. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a tápanyagmennyiség, akkor izmosodsz, ha meg kevés, akkor nem. Ez ilyen egyszerű. Ha izmosodsz a mostani étrendeddel, akkor mi a baj? Ha meg nem, akkor meg majd leírom, hogy kellene.
2013. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogy meghízom tőle. Nemrég sikerült leadnom 10 kg-ot, most már elég vékony vagyok, viszont szeretném, ha szép formám is lenne. Ha edzések után innék egy fehérje turmixot az elég lenne az eddigiek mellé?
2013. jan. 26. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Az még kevés lenne. Az egész napi étrend számít nem csak egy tápkieg edzés után. Sokan isznak edzés után proteint és sz@rt sem fejlődnek.
2013. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy szálkásabb formát összehozhatsz vele,ilyen értelemben lehet látványos,de ez alatt nem a nagy izomtömeg értendő.
2013. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel 70%-ban a táplálkozáson múlik, ezért nemleges a válasz.
2013. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adam9211 ***** válasza:
Ne félj az elhízástól! :) Én tavaly ilyenkor még 128 voltam, most pedig 93! Októberben hagytam abba a diétát, rá pár hétre ráálltam a tömegnövelésre, tömegnövelő étrendre! Napi 3500 kalóriát eszek most az akkori 1600-hoz képest, persze komoly edzés mellett, csakis minőségi kajákból! 90 kiló voltam októberben, 3 kiló jött azóta, de nem zsírban! :) sőt... a nadrágszíjam azóta még 1-el szorosabbra is kellett vennem ;)
2013. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a gyümölcstől, sütitől, zsíroskenyértől stb hízol meg... a ch-t a szervezeted izomépítésre használja nem hízol ha nem eszed túl magad csak maradj az átlagnál és majd kitapasztalod.

[link]

2013. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!