Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy készítsem fel magam a...

Hogy készítsem fel magam a HIIT, azon belül Tabata edzésekre?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy csak haladó sportolók csinálhatják, mert az amatőrök nem tudnak elég erőt befektetni így haszontalan az edzés. Nekem nincs teljesen a béka segge alatt az állóképességem, mert mindenhova gyalog, biciklivel járok és vannak kemény teniszedzéseim, de ez még szerintem kevés. Mit csináljak és kb. meddig mielőtt belevágok ezekbe az edzésekbe?
2013. márc. 29. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sehol nem olvastam ,hogy csak haladók csinálhatják.

Nyugodtan kezd el egy kezdő edzéstervvel.

2013. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én pedig mindenhol azt olvastam, hogy nagyon nem ajánlják kezdőknek és nincs is külön kifejlesztve nekik tréning. :O
2013. márc. 29. 13:38
 3/3 anonim válasza:
Nem ajánlatos nagy túlsúllyal rendelkezőknek, terheseknek, és akik előtte még sosem sportoltak semmit. Ha nem szoktál sporotolni, vagy kezdő vagy attól még szerintem egy 10mp pihenő 20mp aktív szakaszos edzést kipróbálhatsz
2013. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!