Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire kockás lesz...

Mennyi idő mire kockás lesz valaki hasa ilyen edzéssel? 18f

Figyelt kérdés
Minden nap csinálok vagy 60 hasprést, V felülés, lábemelést meg ilyeneket. Ha intenzíven csinálom akkor kb mennyi idő mire 1 kicsit is látszódik?? köszi
2013. márc. 27. 11:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha azt mondanám, hogy 1 gramm zsír nincs rajtam?:D

testtömeg indexem 18,6

2013. márc. 27. 21:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy ha nincs rajtad zsír, márpedig 188hoz 67kg, ott nincs rajtad sok látható zsír. A zsigeri zsír, ami a szervek között van, általában az ilyen vékony alkatú embereknél szokott jelentősebb lenni. Ahhoz, hogy egy izom látszódjon, legyen az bármelyik izom, tömeggel kell rendelkezzen, különben csak erős lesz a sok edzéstől, de nem fog jobban látszani.
2013. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia én nagyjából ugyanolyan helyzetben vagyok mint te csak én 174cm magas és 57 kg körül.Kb 2 hónapja kezdtem el gyúrni otthon ugyanazokat csinálom amit te felülés, hasprés, lábemelés és már elég szépen kezd látszani nem szedek semmilyen testépítő szert se étrend kiegészítőt és nem is kel hozzá diploma csak csináld tovább a gyakorlatokat és előbb utóbb látszani fog az eredménye. Nem kell ezt annyira túl komplikálni.
2013. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem kösziii :D bíztató amit mondasz folytatom úgyis meg fog látszani egyszer... :)
2013. márc. 29. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!