Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel lehet kockás...

Milyen edzéssel lehet kockás hasam?

Figyelt kérdés
Tehát én már egy ideje edzek hasra és még nem kockás pedig ez lenne a célom.Nemrég olvastam hogy ez nem elég hanem edzeni kell hogy eltűnjön előle a zsírréteg.Tehát én most ennek eltűntetésére keresek edzéseket. 14/f
2011. júl. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés még mindig nincs, sőt semmilyen zsírégetés nincs megfelelő étrend híján.
2011. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sakkozni szeretnél rajta? :D
2011. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
AZ eltüntetéshez a sok HOSSZÚ, de közepes tempójú fötés, mellette segít ha felüléseket csinálsz. AZtán majd ha eltüntetted a zsírt akkor úszás.
2011. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szálkásító étrend a te sportod.
2011. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Utolsónak van igaza.Vagyis szálkásító étrend + futás/úszás én azt mondom.
2011. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 habibi válasza:
múltkor épp ilyenről olvastam, hogy egy kisfiú (10 év körüli) sokat edzett és még nem fejlődtek az izmai és azt mondták, hogy azért , mert még túl fiatal és többek közt izomnövekedéhez is szükséges hormont még nem termeli a szervezete, valószinűleg , mivel még te is elég fiatal vagy nálad is ez az egyik ok
2011. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ne adj neki ötleteket, amik jók kifogásnak. Szimplán csak fingja sincs a csávónak az egész témáról, ennek itt köze nincs a hormonokhoz.
2011. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!