Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire kockás lesz...

Mennyi idő mire kockás lesz valaki hasa ilyen edzéssel? 18f

Figyelt kérdés
Minden nap csinálok vagy 60 hasprést, V felülés, lábemelést meg ilyeneket. Ha intenzíven csinálom akkor kb mennyi idő mire 1 kicsit is látszódik?? köszi
2013. márc. 27. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a testzsírod és a táplálkozásod is megfelelő ehhez, akkor 1.5-2 hónap után már érzekelhető a változás.
2013. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenhez elég amit én csinálok? Vagy sokkal többet kéne? Ehhez mennyi idő kell kb?

2013. márc. 27. 11:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Ehhez ismerni kellene a genetikádat, testzsír%-od, sok egyéb tényezőt, ezt így senki sem tudja megmondani. A képen látható úriember csak simán vékony, ezért látszik a hasizma.

Mindenkinek kockás a hasa a zsír alatt, kinek mélyebb barázdákkal, kinek szélesebb kockákkal, de ha a testzsírod leviszed 12%-ra vagy alá, előbújnak.

2013. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
na hát én elég vékony vagyok...188cm/67kg
2013. márc. 27. 11:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor egy deka izom nincs rajtad, izomtömeget kéne növelned. Az általad leírt edzés akkor használna, ha lenne mit formálni, de így nincs sok értelme.
2013. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor semmire se megyek a felülésekkel? Azt olvastam, hogy aki vékony azokon látszik meg a legjobban a hasizomgyakorlat. Nem nagydarab akarok lenni csak kockás hasat szeretnék :)
2013. márc. 27. 12:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor írok néhány gyakorlatot, meg először elmondom azt, hogy a has ugyanúgy fehér izomsejtekből áll, tehát ugyanúgy reagál a kis ismétlésszámú (8-20) edzésre, mint pl. a tricepsz. Tehát az ismétlésszámok 20 alatt maradjanak, de ez nem azt jelenti, hogy kevesebbet csinálj, hanem azt hogy tegyél a mellkasodra egy súlyt, hogy kevesebb menjen.

Mehet egy edzésen 3-4 gyakorlat:

hasprés, felülés római vagy ferde padon, lábemelés, oldalra dőlés egykezes súlyzóval, törzsfordítás, "ablaktörlő"(ha már fáradt vagy a többi gyakorlattól, akkor a legjobb) és nekem még bejött az egykezes hídtartás, bár tény hogy sokáig nem lehet vele elmenni. Edz hasra 2x-3x egy héten, izomlázra ne edz rá, és váltogasd az edzést, hamar rá fogsz jönni hogy neked milyen gyakorlatok jönnek be: [link]

2013. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah bocs, kihagytam pár dolgot: akkor fogsz leggyorsabban fejlődni, hogyha minden izomcsoportra gyúrsz, legalább heti 1x-tolj le minden öntestsúlyos gyakorlatot (fekvőtámasz, húzódzkodás, guggolás, és ezek változatai). És az étrendedet ha tudod legalább kicsit változtasd meg, este egyél túrót, reggel zabpelyhet, has edzés előtt 1,5 órával ne egyél, Edzés után azonban kellene enni. És jó ha törekedsz a sok vízfogyasztásra!
2013. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ :))))
2013. márc. 27. 12:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem elég csak erősíteni az izmot. Mert lehet hogy acélos hasizmod lesz, de ha zsír takarja, nem fog látszani. Egy átlagos alkatú nem "borzasztó vékony" embernek olyan 20-25 körül van a testzsír%-a, ha arra rágyúrsz, nem fog látszani, a testzsír%-ot le kell vinni 12-15 körülire, hogy elkezdjen látszódni. Az meg nem megy le csak haspréstől. Ahhoz komoly étrend kell és megfelelő mennyiségű aerob.
2013. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!