Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor fog látszódn...

Szerintetek mikor fog látszódni valami eredmény?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem. Kb 1 hónapja tornázom heti 3 alkalommal. kb 40 perceket. Rubint Réka és Norbi tornákra.

Nem fogyókúrázom mellette csak csökkentettem a kaja mennyiséget és este 7-8 után már nem eszem semmit. A kérdésem az lenne, hogy

Ettől is fogok fogyni vagy ez nagyon kevés ahhoz, hogy fogyjak. Nincs rajtam sok kb 5 kg felesleg. Az is túlnyomórészt a hasamon van.

160cm és 58 kg vagyok. :/


2013. márc. 21. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A diéta nem azt jelenti,hogy koplalsz,mert ha koplalsz akkor izmot vesztesz mert katabolkus állapotba lépsz,Diétához kellene étrend,Sok fehérje,kevesebb szénhidrát,heti 0,5-1 KG kéne lemenni akkor jólcsinálod.

Este meg mehetne zsirszegény túró 100-150 g kb. Napközben pedig a csirkemell+rizs,edzés után pedig 4-5 tojás mehetne.

2013. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van!

Egyél pl. csirkemellet/marhahúst/halat kevés rízzsel meg párolt zöldségekkel. (Kókuszzsírban kisütve a legjobb!)

Lisztes dolgokat (kenyér, tészta...) meg édességeket meg kerülni...


Testalkat 80%-a a kaján múlik úgyhogy ennyi a nagy titok :)

2013. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!