Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha odafigyelek a...

Szerintetek ha odafigyelek a táplálkozásra+minden nap sport (vagy felülés-gugolás-fekvő, vagy dvd (800kalóriás edzés állítólag), vagy kocogok) mikor mihez van időm, jól csinálom ha le akarom adni a felesleget? 160cm/91kg 27/L

Figyelt kérdés
minden tanácsot és tapasztalatot meghallgatok! :)
2013. márc. 21. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a teendő. Elsődlegesen az étkezésed kell rendbe tenned, és érdemes rendszeres testmozgást végezni.
2013. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
napi 5x-6x kisebb étkezés,az is sok fehérje+rengeteg zöldség+gyümi sok folyadék és eddig még sose éheztem hála az égnek :) cukrot meg a lisztes dolgokat eddig se fogyasztottam sokat
2013. márc. 21. 09:24
 3/6 Frontosa ***** válasza:

A gyümit azért inkább hanyagold.

Üdv,

2013. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elsö sorban a kaja. Keves szenhidrat, több feherje, jofajta zsirok (pl.lenmagolaj) sok zöldseg. A kocogas kiraly, aerob mozgas 40-60 percig csinald megallas nelkül.
2013. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én tökmagolajat meg búzacsíra olajat szoktam a salikra locsolni persze csak módjával

lenmagot natúrba eszek minden reggel

2013. márc. 21. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
a többiekkel ellentétben.. SPORT fontosabb, mint a táplálkozás. de a kettő együtt tökéletes. nézd, az étkezésre oda tudsz figyelni magadtól. viszont a sport egyedül nem megy. versenysportolok, tudom miről beszélek. minden ember csak edzővel tudja kihozni magából a maximumot! a felülés, guggolás stb nagyon jó KIEGÉSZÍTÉS. de nem elég. keress sportot, vagy járj el fitnessre, aerobik-ra stb.. rengeteg féle óratípus van és tudatosan vannak összeállitva az edzések. + ha körülötted edzenek, sokkal motiváltabb leszel! hidd e!. ha magadtól mozogsz, az egy idő után kudarcba fullad. hajrá, angyon szurkolok!
2013. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!