Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 3 hónap alatt...

Hogyan tudnék 3 hónap alatt 10-15 kg-t hízni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy annak a 70 százaléka kb. izom legyen. Van otthon hosszú rudam, és 2 egykezesem. Vannak súlyaim is, padom nincs. 55-56 kiló vagyok. Szedek gainert is, de valahogy nem eszek sokat, vagy nem tudom mennyit kéne a hízáshoz, miből mennyit! Az első hétben rendesen volt izomlázam - egy hét, 3 edzés - de utána a második heti edzésen már nem annyira volt izomlázam, pedig éreztem, hogy már többet nagyon nem tudnék emelni. És másnak mégsem volt izmlázam, és még az izmim is lementek reggelre majdnem annyira, mint tornázás előtt. Mit kéne csinálnom hogy hízzak?

2013. márc. 20. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyjából kezdőként 10-12 kilogrammot lehet felszedni kondis edzéssel és étrenddel, az első évben! (de az tiszta izom) tömegnövelő étrend: napi 5-6*testtömegkg ch napi 2-2,5 testtömegkg fehérje, és ezeket így kell fedezni: reggel zabpehely, este túró, ebédre rizs és hús, vagy főttkrumpli, sok zöldséggel és lehet enni napi szinten halolajat, lenmagolajat.
2013. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, és az mitől van, hogy az első héten majd meg haltam az izomláztól, a 2. héten pedig jóhogynem nem sokat éreztem mint izomláz? És most gainert szedek, de ha az elfogy, akkor gondolkoztam , hogy vagy protein, vagy kreatin, csak most ne mtudom lehet-e midnekttőt, és hogy mennyire segítenek a tömegnövelésben! Melyik a jobb ebben! Mindegy hogy mit eszek, csak napi 2 óránként egyek valamit az jó ?
2013. márc. 20. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedhető a gainer és a kreatin egyben,de ÉTREND A LEGFONTOSABB !!!
2013. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:

Nem, nem mindegy, hogy mit eszel! De ezt le is írták előtted. A kaja a legfontosabb az egészben! Fontosabb, mint maga az edzés. Ne vegyél mindenféle sz@r tömegnövelőket, meg kreatint, amíg nem eszel rendesen. Egyébként is, a tömegnövelő is csak kaja, ráadásul tele van cukorral, amit jó drágán eladnak és ami jól elzsírosít, ha túl sokat és rosszkor eszed. A zárából vegyél csirke mellett, meg rizst, többet érsz vele.


Azért nincs izomlázad, mert hozzászokott a tested a terheléshez. Növelni kellene a súlyt, intenzitást, illetve többféle gyakorlatot végezni. Egy szót nem írtál arról, hogy hogyan és mennyit edzel. Így válaszolni se lehet érdemben. Viszont jobban járnál, ha konditerembe járnál, és nem otthon bohóckodnál, sokkal komolyabb fejlődést érnél el.

2013. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bohóckodnál :D Hát 1. edzés mell-hát-has, 2. edzés comb-vádli-trapéz, 3. edzés váll-bicepsz-tricepsz.

És ti ennyit szoktok számodozni mindig hogy mennyi kalóriát esztek meg szachardokat? Vagy ez mennyi db hús egy nap? És protein, vagy kreatin a jobb tömegnövelő, úgyértem látszatban. Konditerem barát nem nagyon éri meg, mivel fél évre nálunk 64 800 Ft-ra jön ki mifelénk. És enne ka feléért már tudok venni komplett súlyokat+rúdakat - már vannak.

2013. márc. 20. 22:12
 6/7 Osynho ***** válasza:

A bohóckodást nem bántásból írtam, csak otthon, ennyi felszereléssel nem tudsz úgy edzeni, hogy egy bizonyos szint fölé menj. Konkrétan miket csinálsz ezekre az izomcsoportokra? Milyen gyakorlatokat, mekkora sorozatokat? Tényleg kíváncsi vagyok, mert az a pár súly nekem nem lenne elég, hogy mindent rendesen kinyírjak.

Nem tudom te hol laksz, de a legtöbb helyen 5-6 ezer Ft egy diákbérlet 1 hónapra. Azt ki lehet fizetni. És hidd el, otthon nem tudsz még hasonló felszerelést se összerakni, nem 1-2 ezer forint egy komolyabb konditerem...

A kaját az első válaszoló mér leírta kb. Számold ki, hogy neked ez mennyire jön ki naponta. 100g csirkemell 24g fehérje, 100g rozs 75-80g szénhidrát (szárazon). Addig ne is gondolkodj kiegészítőkön, amíg hozzávetőlegesen nem tudod, mennyit eszel meg naponta. 1 doboz kreatinból meg is lenne a kondibérleted. A tömegnövelő meg szénhidrát + fehérje, tehát kaja. Amivel kiegészíted a meglévő táplálkozásodat. De ha alapból nincs rendben, akkor honnan tudod, hogy mennyit egyél belőle és egyáltalán mit egészítesz ki? :)

2013. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Osynho ***** válasza:
*rozs=rizs :D
2013. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!