Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire gyorsan lehet tőle...

Mennyire gyorsan lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés
Mennyire gyorsan lehet attól fogyni ha naponta futok 18-20 percet lendületesen?

2013. márc. 11. 19:44
 1/4 Osynho ***** válasza:
Ha nem jól kajálsz még hízhatsz is.
2013. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Étrend a legfontosabb. Este: túró, reggel :zabpehely, kerüld az esti ch-t, a lisztes, cukros kajákat és a telített zsírt (a telítetlent nyugodtan eheted, sőt, kell is: halolaj, lenmagolaj, olajas magvak) egyél ebédre sovány húst vagy halat, rizst vagy krumplit, vagy egyéb ch forrást, de ne legyen a szénhidrát mennyiség több mint napi 1,5-2,5gxtesttömegkg ch (először kicsit többről kezdj, és ha nincs meg a heti min. 0,5-1kg fogyás akkor még csökkentheted.
2013. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rendesen étkezem de én úgy hallottam, hogy csak 30 perc után indul be az igazi zsír égetése. Azért gondolom én, hogy nem elég a 18-20 perc lendületes futás.
2013. márc. 11. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából 40-50percet kéne futni azonos tempóba. Nem kell meghajtani, szép kellemesen de azt végig kell bírni.

Az étrenden van a nagyobb hangsúly.

2013. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!