Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erőnléti edzés túlsúllyal?

Erőnléti edzés túlsúllyal?

Figyelt kérdés

Na,akkor kezdem:


20 éves vagyok 189 cm 98 kg.1 hete elkezdtem kocogni minden este 2 km-t.Tudom nem sok,de egy bokszoló srác azt írta, hogy ez kezdésnek elég.

A kérdésem az volna, hogy ha nem akarok tovább fogyni, de a szívemet akarom erősíteni ,hogy bírja a futást és, hogy egészségesen erős legyen.

Na most ez a két dolog(futás ás túlsúly) menni fog egyszerre?

Mert ha fútok egyre többet és eszek is sokat akkor a szívem megerősödik és hozzászokik?


Edzettségi szintemről annyit, hogy még tél előtt le tudtam futni 30 percet egy huzamban,de a tél miatt sajnos abba kellett hagynom tudom ez nem kifogás, de ez van na:D.


20/F



2013. márc. 8. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

annyira nem vészes a túlsúly,uh ha végzel guggolást,vádliedzést akkor mehet,de ha félted a térd ízületeidet-meg ott a rázkódó mozgásnak kitett edzetlen test-akkor nézz le kettlebell edzésre mellette.

állóképességre az egyik legkeményebb edzéstípus és nem jár rázkódó mozgással.

és igen.

rendszeres állóképességi edzéssel növekszik a savasodási küszöb.

2013. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor szedjek futás mellett porcerősítőt?

2013. márc. 9. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
ártani nem fog,uh persze,de a lényeg a guggolás lenne,hogy erősödjön az izomzat és a térd ízület,szóval bírják a futás okozta becsapódást.
2013. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a guggolással az a gondom, hogy nem tudok teli talpal guggolni csak majdnem lábujjakon.


Ezzel is lehet guggolni edzésszerűen?


Naponta mennyit-mennyiszer?

2013. márc. 9. 14:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én kedvencem a Disaronno Originale olasz likőr 70 cl, 28 % alkoholtartalom. A DiSaronno receptje titkos, annyit lehet tudni, hogy sárgabarackmag olajból nyerik, amelyhez 23 féle gyógy- és fűszernövényt adnak hozzá. Különleges, finom ízének köszönhetően Olaszország legnagyobb forgalmú likőre.
2013. márc. 9. 14:52
 6/7 A kérdező kommentje:

ejjha!


Ezt rossz hejre írtam :D!

2013. márc. 9. 14:53
 7/7 A kérdező kommentje:
*helyre
2013. márc. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!