Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Véleményeteket szeretném...

Damien18 kérdése:

Véleményeteket szeretném kérni az alábbi edzéstervről, hogy kell-e változtatni valamit vagy sem? (tömegnövelésre)

Figyelt kérdés

Bármilyen véleményt, tanácsot meghallgatok! :)


Heti 6 nap edzés.


Az elosztás a következő:

-hétfő, csütörtök: mell-tricepsz

-kedd, péntek: bicepsz-láb

-szerda, szombat: hát-váll

-has edzés minden edzés után

-vasárnap: pihenő


Gyakorlatok:(zárójelbe széria számok)

Mell: fekvenyomás(4), ferdepados nyomás(4), tárogatás(3), áthúzás(3)


Tricepsz: letolás gépen(4), homlokra engedés(4), tolódzkodás 2 pad között(3), lórugás(3)


Bicepsz: 2kezes(4), 1kezes 45°-os padon(4), scott pad(4), kalapácsos bicepsz(4)


Láb: guggolás(4), combfeszítés(4), lábhajlítás(4), álló vádli(4)


Váll: nyakmögül nyomás(4), állighúzás(4), előreemelés 1kezessel(4), döntött törzsű oldalemelés(4)


Hát: lehúzás nyakhoz vagy mellhez(4, edzésnaponként váltva), evezés ülve alsó csigán(4), T-rudas evezés(4), döntött törzsű(4), felhúzás(3)


2013. márc. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

3 nap is elég volna heti egyszeri megmozgatással minden izomcsoportot

ez inkább így versenyzőknek, v komolyabb cucc használóknak jó, mert ugyebár ehhez kell nem is kevés regeneráció, lehet egy- két hónapig menne, de túledzenéd magad, jobban járnál egy kezdő tömegnövelő edzéstervvel

2013. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
öm, azt lehagytam a leírásban hogy 2 évig edzettem csak a suli miatt abba kellett hagynom :/, így másfél év kiesett. :)
2013. márc. 6. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a nyak mögé húzást/nyak mögül nyomást ababhagynám, válrla csinálj inkább arnold nyomást vagy mellről nyomást, hátra meg mellhez húzást vagy húzódzkodást. És hogyha 1 izomcsoportot többször edzel egy héten akkor váltogathatod is, pl. csinálhatsz egyik mell edzésen áthúzás helyett tárogatást peck deck gépen.
2013. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot! :)

ahogy utánna olvasgattam a fent említett 2 gyakorlatnak...elég rendesen terhelik , sőt... ! a váll izületet.

szerintem heti 1x fogok edzeni 1 izmot nagyobb volumennel, kissebb izmokra 3-4 nagyobbakra 4-5 gyakorlattal.

2013. márc. 6. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddz 1x egy izomcsoportra, úgy kisebb az esélye a túledzésnek, és akkor rakhatsz be bukásig vitt sorozatokat, mint pl mellnél jó bukásig vinni a peck deck gépes tárogatást, a végén részismétlésekkel (pár centis mozgástartománnyal), meg hátnál kiveheted néha az egyik evezést, és csinálhatsz helyette hiperhajlítást (tom, hogy az gerincre van, de ha a gerinced izmos, akkor az egész hát jobban fog mutatni) jah és vállhoz érdemes betenni vállvonogatást a trapézizmokért.
2013. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2013. márc. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!