Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elegem van ezzel a "Számolom...

Elegem van ezzel a "Számolom a kalóriákat" szarságból, szóval eldöntöttem, kikérem a véleményeteket. Arra gondoltam, hogy ahelyett, hogy valaha is ennék gyors kaját, inkább azt eszem, amit milliónyi évvel ezelőtt evett az ember?

Figyelt kérdés

Magvakat, gyümölcsöt, zöldséget, és mindenhova biciklivel megyek, emellett gyúrok meg bokszolok. Szval semmi kóla meg egyéb szarság. Amúgy is nagy hülyeség (SZERINTEM!) ez a kalória-számolósdi. Protein az csirke, meg hal, meg persze pulyka. Ezekben alig van valami zsír! Szénhidrát a zabpehely, ha éhes vagyok, akkor alma, az jó snack! Mogyoró, az is remek! Szval protein amit leírtam, Meg persze banán meg teljes kiőrlésű kenyér, ezek mind jó szénhidrát források! Zsírnak, ahogy mondtam, meg megfelel a mogyoró, elvégre is szar a telített zsír, mivel megakadályozza a szénhidrátok izmokba való beépülését.

Szerintetek ez használ?


2012. szept. 9. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy tenyérméretű tányért, és csak annyit egyél meg, amennyi ebbe belefér.
2012. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted hülyeség a kalóriákat számolgatni, hanem valóban az is, nem is értem a sok fogyózó balgát.

Használ? Na de mire? Fogyni akarsz, feltételezem, de nem írtad.

2012. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kaják jók, de a legfőbb szénhidrát forrást, egy edző ember életében, kihagytad, a rizst.

Amúgy kondihoz pont, hogy számolni kell a kaját, de már az is valami, hogy szart nem eszel.

2012. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tápanyagmennyiséget számolunk, ami persze kiadja a kalóriát is. Ugyanis azért ez is számít, nem csak a kaja minősége. Mivel szálkásításhoz kalóriadeficitet jelentő szálkásító diéta kell és a tömegnöveléshez pedig kalóriapluszt jelentő tömegnövelő étrend. Szóval nem mindegy miből mennyi megy.
2012. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már majdnem 4 éve gyúrok és eszek terv szerint, de a kalóriát máig nem számoltam. :) Szálkásításnál sem, ott redővastagság és testsúly alapján lövöm be a mennyiséget.
2012. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kalóriát én sem számolok, de mivel mérem a fehérje, ch, zsír mennyiségét, az pont kiadja a kalóriát is, az más kérdés, hogy nem azzal számolunk, hanem grammokkal.:)
2012. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MrPifta ***** válasza:
tényleg hülyeség, mert a kalóriákat fogyasztani kell! De minél többet befelé!
2012. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!