Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felhúzásnál mire kell figyelni?

Felhúzásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2 hetente akarok csinálni felhúzást mondjuk 5 sorozatot 10 et kisebb súllyal aztán 8 at 5 t 3 2 1 vagy ez igy hülyeség?? eddig nemcsináltam első próbálkozás 130 kg 15 évesen
2013. márc. 2. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

15 évesen 130 kg az jó! Ha erőre akarsz menni,akkor úgy ahogy írtad jó lessz.....

Hány kg vagy ?

2013. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

AZ kb lehetetlen, azonban ha valóban így lenne akkor keress fel egy menedzsert, mert kiemelkedő lehetőségek lakoznak benned.

És mi az ,hogy mire kell figyelni? Annál nehezebb gyakorlat nem is létezik kb. kivitelezés szempontjából. De nekem gyanús , hogy csak pusztán hencegni vagy verébkedni nyitottad ezt a témát.

Viszont, hogy elvonatkoztassak az előzőtől, nem érdemes 4 ismétlésszám alá menni. Oda csak az erőemelők merészkednek, de ők sem minden alkalommal. És szerintem ne csak két hetente csináld, mert valóban nincs annál összetettebb gyakorlat, szóval fejleszt piszkosul. Ha nagyon ragaszkodsz a nagy súlyokhoz akkor 12-4 között járjon az ismétlések száma. És érdemes visszafele is menni, szóval visszaveszel a súlyból és csinálsz kevesebből többet. Piramis jelleggel.

2013. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
90-95 kg vagyok és holnaptól kezdek diétázni
2013. márc. 3. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy ?

130- ba mennyit húzol bele ?

2013. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
178-179 cm és 1et max 2 t de előtte nem is csináltam csak nagyon ritkán itt ott csináltam de nem nagy súllyal
2013. márc. 3. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor is jó eredmény,bár ,ha azt írtad volna ,hogy 186-188 cm az szuper....
2013. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én testépitésben szeretnék versenyezni..
2013. márc. 3. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont 10-12 kg-t le kell adnod először is!
2013. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen tudom :) holnaptól kezdem most full bevagyok tömegelve
2013. márc. 3. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!