Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet egyáltalán vagy hogyan...

Lehet egyáltalán vagy hogyan lehet testépíteni minimál pénzből?

Figyelt kérdés
Mondjuk 80,000-100,000 forintos fizetésből, ami egy pályakezdőnek reális, mégis hogyan lehet folytatni ezt a sportot? Adnátok tippeket, vagy hagyjam abba?
2013. márc. 2. 10:52
 1/5 baad válasza:
A csirkemell és a rizs nem drága, egyél rendesen és edz. Akár otthon is meg tudod oldani, vegyél / csinálj súlyt magadnak. Olcsón láttam cementes súlyzókat, de nem tudom hogy mennyire tartósak.
2013. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én jelenleg 60.000ft s fizetésből űzöm mondjuk anyáméknál élek.

megkerestem a legolcsóbb termet a közelben, mondjuk ez kompromisszumos dolog, mert ugyebár ez vacak kiszolgálást, vacak felszerelést, és sok kisebbségit jelent...

összeállítottam a számomra megfelelő étrendet, a kajám körülbelül 25-30ezer, a jumbó pedig 8kg-26e. ezzel nagyjából el is megy a fizum nagy része, de csak minden második-harmadik hónapban mert a jumbo kitart annyit az étrendemben. amúgy a szálkásításnál többe szokott kerülni:)

2013. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, amúgy én a monoton rizs csirkemell dolgot, amivel jön itt mindenki, én egyáltalán nem értem, nekem 1.5hónapig ment aztán másfél évig nem tudtam lenyelni a csirkét sem meg a rizst sem... enni változatosan, de kiszámolva kell...
2013. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sajna kompromisszumokat kell kötni, kevés pénzből nem nagyon lehet változatosan étkezni, hanem a legolcsóbb dolgokra kell rányomulni, és azon élni. A rizs, mind ch, elég olcsó, ezért kiegként csak fehérjét érdemes venni, abból is natúr ízesítetlent, mert az összevethető árban van a csirkemellel, esetleg csirkecomb, az sem drága, csak ugye ott van a csont is, ami bekavarhat. Plusz, ami a titok, hogy nem szabad felesleges dolgokra költeni, mert igazából ez a kétféle étrend nyeli el nagyon a pénzt. Ha direktben csak az egyikre költesz, akkor nem annyira vészes. Kicsit spártai lesz, de valamit valamiért.


[link]

[link]

2013. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy ebből a pénzből mennyit szánsz a dologra. Gyanítom, hogy otthon laksz, vagy valakivel, mert ennyi pénzből amúgy sem lehet fenntartani egy lakást. Legalábbis Pesten biztos nem, ha csak nem valami garzont bérelsz. Na mindegy, szóval ez függ sok mindentől. Ha alacsonyabb vagy és "könnyebb", akkor olcsón megúszod a dolgot, akkor úgy havi 40-50ből ki tudsz már jönni (kaja + alap tápkiegek + bérlet).
2013. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!