Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel az edzéssel...

Szerintetek ezzel az edzéssel el tudnám ezt érni? (Többi lent, KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy amint jobb idő lesz elkezdenék futni legalább heti 3szor vagy 4szer 1-1 órát. Mellette még lépcsőznék és gugolásoznék. A télen lett egy pici plusz a hasamra, de tényleg csak egy kicsi (igy is majdnem teljesen lapos) és a fenekem sem annyira feszes mint szeretném.

Ezekkel el tudnék érni kerekebb és izmosabb feneket 2-3 hónap alatt?

Mennyit, mit és milyen gyakran mozogjak?

Igy néztem ki a nyáron, nem tudom mennyire látszik a feszesség, azóta sem nagyon változott az alakom: [link]


2013. márc. 1. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

diéta... valószínűleg az étrendeddel van a gond, a fogyás 70-80%ban a táplálkozáson múlik, csak a maradék a mozgás, de persze az is kell.

amúgy ez egy nagyon szép kép :P

2013. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) fogyni nem igazán szeretnék, vagy csak egy nagyon kicsit... Inkább izmosodnék :P
2013. márc. 1. 14:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Egészségesebben próbálok étkezni és sok vizet iszom, nem tudom a diétázaás mennyire nekem való...
2013. márc. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!