Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki természetes forrásbó...

Ha valaki természetes forrásból szeretné bevinni az edzés utáni fehérjét, akkor erre mi volna a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Csupán filozofikus jellegű a kérdés. Melyik volna az az étel, ami felszívódás, biológiai érték és fehérjetartalom tekintetében a legjobb volna?


(Tudom, hogy ár érték, meg az összes többi tényező tekintetében egyébként a whey proteinek viszik a prímet.)



2013. febr. 27. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A fehérjeporok is természetesek. :P


"rendes" étel terén meg tudtommal a tojást szokták ajánlani, az viszonylag gyors felszívódású. De sose nyersen!

2013. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sorry, inkább "kevésbé feldolgozottat" kellett volna írnom. És igen, a tojásra gondoltam én is, bár az oldschoolabb felfogás szerint még emlékszem divat volt nyersen enni, mert hogy úgy "gyorsabb felszívódású" meg h nem veszik el belőle semmi értékes :) Bár így meg biotinhiányt okozhat, nem?
2013. febr. 27. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tojásfehérje, ez egyértelmű, de nyersen nincs sok értelme, gusztustalan is, sőt ha kapsz tőle egy szalmonellát, akkor 2 hét kórház alatt leadod (ki*osod) azt a tömeget amit fél év alatt felnöveltél...
2013. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fürj tojás. nyersen!!
2013. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!