Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karizmok novelesere mit...

Karizmok novelesere mit tanacsoltok? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Eleg szeles vallam van,foleg bicepsz,tricepsz-novelest szeretnek,husis karokbol szep formasat.

Ha jo ido van,akkor futni szoktam(most kegyetlenul esik mar napok ota:(), Rubint Reka 20perces has,comb,csipot szeretnem holnaptol felvaltva Beres Alexandraval,neki egyebkent van a 200%-os dvd-jen egy mell,kar resz,ahhoz mit szolnatok? Fogyni is szeretnek,most 175cm,90 kgrol szeretnek 80r lefogyni,nem drasztikus dietaval,mert este kifosztanam a hutot,aminek nem sok ertelme lenne,szoval elkezdenek rendszeresen sportolni,nyarra biztos meglatszana.

Konkret gyakorlatokert,otletekert,tanacsokert nagyon halas lennek:)(am gyonyoru honokora alakom van, senki nem mondta,h kover vagyok,csak engem zavar)

16/L



2013. febr. 24. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

én pl alig edzek karra!

hetente kéthetente eleresztek pár sorozatot oszt csá!!

helyette csinálok rengeteg felhúzást(erőemelős), guggolást, húzódzkodást, tolódzkodást, fekve és ferdenyomást, döntött törzsű evezést nyakból nyomást állighúzást.

és 50 es körül karcolgat így is!!40 felé haladva

2013. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogyás közben nem nagyon fog nőni az izom, kell egy normális diéta, amivel leadod a zsírt, de ettől függetlenül mehetnek az erősítő gyakorlatok is, hogy megmaradjon az izom. Szerintem ezek a videós lötyik nemigazán jók semmire, célzott, konkrét terhelés kéne.
2013. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen celzott gyakorlatok? Koszonom a valaszokat:)
2013. febr. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!