Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 év kondizás alatt ~ 5kg...

1 év kondizás alatt ~ 5kg izom jött rám, ebben még benne van 2cm növés. :D ez jó, vagy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
16/f
2013. febr. 22. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó, főleg, hogy növekedéssel együtt volt. Ha rendben az edzés, étrend, pihenés, akkor havi netto 1kg izomnövekedés is összejöhet az első évben. Legtöbben a kaja miatt maradnak el ettől.
2013. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is kevésnek érzem, főleg így hogy még nőttél is.

Ahogy Montez is írja, nem lehetetlen az 1 kg izom/hónap sem, az első évben, szóval kezdőként ez kicsit kevés.

Ha ilyen probléma van, akkor majdnem biztos, hogy az étrenddel nem stimmel valami, esetleg az edzésed sem olyan változatos. (?)

2013. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jah ha úgy jött fel 5 kiló hogy a zsírt nem számoltad akkor se egy nagy szám. De 16 évesen nekem 1 kiló se jött fel, mert mindent rosszul csináltam :D

F19

2013. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Edzés jó, eddig étrend egyáltalán nem volt, de mult honap ota van. Proteinturmixot nem szoktam inni
2013. febr. 22. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi. Nem volt étrend, elmaradt a komolyabb fejlődés.
2013. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most a 10-re megyek :D
2013. febr. 22. 16:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Akarok venni proteinport is, de a szüleim azt mondják, hogy azért nem vehetek mert akármit belerakhatnak... és hogy gyerek vagyok és akkor jobban reagálok rá.. Van valami olyan por amibe nem raknak semmit,vagy mind oan?
2013. febr. 22. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A protein nem valami csodaszer, csupán ÉLELMISZER por formában.

A protein tápkieg semmivel nem tud többet mint egy adag csirkemell, vagy pár tojás, ugyanolyan fehérje van benne.

Ahogy a nevében is benne van hogy táplálékKIEGÉSZÍTŐ. Az étkezést tudod vele kiegészíteni.

Nem raknak bele semmi sz@rt, iszonyú kifinomult eljárásokkal gyártják a proteineket, tejcukrot, stb. mind kivonnak belőle.

Ennyi idősen jobban reagálsz rá? Akkor a csirkemellre is :)

2013. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz, csodaszert pedig nem is várok...
2013. febr. 22. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!