Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti miből merítettetek kezdetbe...

Ti miből merítettetek kezdetben erőt a kondizás elkezdéséhez?

Figyelt kérdés

Elég vékony srác vagyok, szeretnék izmosabb lenni. Mindig elhatározom, hogy jó, akkor most elkezdek járni kondiba. De valahogy mégsem jön össze. Mindig magamnak kitalálom a kifogásokat, meg van egy ilyen érzés...hogy odamegyek, és kinevetnek, hogy egy ilyen gizda srác, mit keres itt. Pedig így lenne reális, hogy épp ezért vagyok ott, de ez a félelem valamiért akkor is bennem van.

Egyszer már sikerült elkezdenem, mindig akkor jártam, amikor üres volt a terem vagy amikor csak a tesóm volt ott. Ezt csináltam másfél hónapig (ez egy nyáron volt), de szeptemberben abbahagytam, ami egy rettentő nagy hiba volt.

Most már egyetemre járok, lenne pénzem is bérletet venni, szerintem a szabadidőmből is ki tudnám szakítani a heti három edzést. De félek, hogy leégetem magam vagy ilyesmi. Másnak is volt hasonló problémája? Hogy lehetne ezt leküzdeni?

Bármilyen személyes/nem személyes tapasztalatot szívesen fogadok. Előre is köszönöm!



2013. febr. 10. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem nevet ki, mindenki volt kezdő és amúgy is magával foglalkozik ott az ember. Ha segítséget kérsz a nagyobbaktól, akkor sem nevetnek ki, hanem megmutatják hogyan kell. Ha izmos akarsz lenni, akkor ne keress kifogásokat, hanem irány a terem. Egy év múlva majd te fogsz a kezdőknek segíteni.:)
2013. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináld a fegyencedzést az a legjobb :D
2013. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menyél nyugodtan nem divat beszólogatni senkinek konditerembe azért mert kicsit vékony.Meg valahogy el is kell kezdeni.Ahova én járok ott is jó közösség van.Van olyan aki vékony és nem is célja hogy nagy darab legyen csak sportolgat kicsit.De ettől ő is ugyan olyan haver lett.
2013. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevetnek ki, senki sem izomemberként kezdte .

Nagyon sok fiatal és vékony srác jár le, ahogy néztem ketten hárman jönnek és úgy edzenek és el kell mondjam, hogy nagyon kitartóak. Ne foglalkozz mással, tűzz ki egy célt és adj bele apait anyait, kell egy jó edzésterv, mert a nélkül le se menj és a kaja még fontosabb. Egy hónap múlva már feszesebb leszel és ha ezt észre veszed magadon, tetszeni fog hidd el , hajrá !!!

2013. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! Holnap délelőtt, akkor megpróbálom legyőzni a félelmemet és belevágok!
2013. febr. 10. 16:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
barátaim kondiztak igy nem volt gond...
2013. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem nevet ki senki
2013. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beszéd!!!Irány a terembe,pakold fel az izmokat !! :)
2013. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Most rákészültem, hogy írok egy ösztönző és bátorító hozzászólást de már megtették előttem...

Sok sikert a továbbiakban!

2013. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írd, bátorításból/ösztönzésből sosem elég!:D
2013. febr. 10. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!