Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen izomcsoportra kell...

Milyen izomcsoportra kell edzeni/tornázni, hogy erősödjön az ütésem?

Figyelt kérdés
Mármint súlyzós edzésekre gondolok.De ,hogy ha valaki tud rá külön gyakorlatokat , azt is szivesen hallgatom.Köszönöm.:)

2013. febr. 19. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, szinte az összesre. Az ütés ereje ugyebár a törzsből származik. Tehát, meg kell edzened az egész törzsedet (lábemelést ajánlom). A kar izmai közül a legfontosabbak a deltaizmok (ezek kapcsolják össze a törzset a karral, egyfajta közvetítők). A kar legerősebb izma a tricepsz (toló izom) ezt is edzd meg, illetve minden mást is. Tehát összefoglalva az egész felsőtestedet, +a lábadat is, mivel az a támasz, anélkül nincs semmi. csakhogy okosodj: a tricepsz és a mellizom toló izmok, a bicepsz és a hátizom húzó izmok. Az alkar meg a szorításod erősségét adja, ezt is érdemes jól megedzeni, hogy ne hajoljon el a csukód az erős ütéstől. Közvetítő izom a bordaközi és a fűrészizom is (has és kar között). + az ütés inkább technika, tehát ha jól akarsz ütni akkor töltsd le a Meztelen harcost, és ott találsz rengeteg technikát, hogy ütésed erősebb legyen.
2013. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Belinkelnéd nekem hol lehet letölteni a Meztelen Harcost?
2013. febr. 19. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beírod Pavel Tsatsouline vagy Meztelen harcos. -->libri.hu
2013. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

*****


Itt olvastam , de nekem nem mond semmit.Csak a szoveg és a szoveg megy benne.Alíg írnak valamit a gyakorlatok kivitelezésérol.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 20. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Végigolvastad az egészet?
2013. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem.Mikor ezt írtam még csak az elso fejezetnél tartotam.Ami télleg csak szoveg.De az egészbe is tobb a szoveg mint a gyakorlat.Fejezzetenként van ugy 2-o gyakorlat.Ezt a sok szoveget kilehet volna venni szerintem.
2013. febr. 21. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy könyv, nem edzésterv :)
2013. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most olvasom a Fegyenc Edzést.Jobban bejon.De mind a kettot végig fogom olvasni , és a gyakorlatokat is megprobálom megtanulni rendesen.:)
2013. febr. 25. 02:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!