Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek mennyi marad 100g...

Nektek mennyi marad 100g csirkemellből az elkészítése után?

Figyelt kérdés
Az étel tömegét nyersen mérjük de úgy hallottam hogy a csirkemellet gyakran fölvizesítik. Nekem 70g szokott megmaradni, és azért lennék kíváncsi a ti adataitokra, hogy összevessem a minőséget, és hogy jó helyen veszem-e a csirkét. Esetleg elmondhatjátok hogy ti hol veszitek (én sparban szoktam). A tápanyag kiszámolása miatt lenne fontos, mert a vizesítés miatt csalóka lehet. Előre köszi.

2013. febr. 19. 15:39
 1/5 dirtboy ***** válasza:
ez így nem igen lehet kiszámolni,minél tovább sütöd annál könnyebb lesz és kisebb is.
2013. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Plusz az sem mindegy mennyit tároltad. Ha frissen sütöm kb 80g, de volt hogy 2 napig a hűtőben volt, akkor 95 körül, mivel már sok nedvességet veszített.
2013. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végülis lehet akkor 25gfehérje/100g nyers csirkemellel számolni? (max 1 napot szokott állni a hűtőben)
2013. febr. 19. 17:07
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Attól, hogy víz távozik el belőle, még fehérje nem.
2013. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom de ha vizet adnak hozzá akkor nem marad ugyanaz a fehérjearány
2013. febr. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!