Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a tömegnövelő időszakomban...

Ha a tömegnövelő időszakomban vagyok, akkor milyen fehérjedús ételeket egyek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt már kész termékekre... kefir, túró, joghurt, stb, stb, ezekből milyen fajtát, hány g fehérjéset?


Lány vagyok.


Köszönöm!



2013. febr. 15. 15:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Akkor lefekvés előtt kell a túró. Most vettem is :)

Ilyen proteinizéket, készítményeket, porokat, stb. nem akarok enni... Nekem az túl mű, most építsem a testem, vagy romboljam?! Okéoké, biztos természetes anyagok, én elhiszem, de nekem akkor sem kell... Persze, azt nem nézem le, vagy ilyesmi, aki ilyet eszik. Ez nem az én világom, maradok az ételeknél csak :)

2013. febr. 15. 20:25
 12/17 anonim ***** válasza:
Az is csak kaja, tejből készül, illetve tejsavóból van kiszűrve a tejcukor. Utána porlasztva szárítják. Ennyi, nem műkaja. De ahogy gondolod.:)
2013. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Rendben... de azért inkább maradok az ételeknél csak:)

A tömegnövelő időszakot meddig kell csinálni, van erre valami megszabás? Mármint... fogyni szeretnék csak, de ajánlották, hogy így kezdjem az egészet, hogy formás is legyek, ne csak egy vékonyka valaki...

2013. febr. 15. 20:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Amíg nincs elég izomtömeg. Ezt majd tükörben látod, nincs rá képlet, egyéni döntés.
2013. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2013. febr. 15. 21:03
 16/17 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2013. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

tömegnöveléshez főleg szénhidrát kell

edzés után 50-100g szőlőcukor vagy rizs

2013. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!