Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, eddig 50-55kg-...

15 éves vagyok, eddig 50-55kg-ot tudok kinyomni fekve! Mit tegyek hogy többet tudjak?

Figyelt kérdés
nyárig legalább egy 70kg-ot ki akarok nyomni..

2013. febr. 11. 19:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát.. 55-60kg vagyok :D
2013. febr. 12. 04:49
 12/15 Awful11 ***** válasza:
És milyen magas vagy?
2013. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Osynho ***** válasza:

Tehát 15 évesen a saját súlyodat ki tudod nyomni. ÉS te elégedetlen vagy. :) Persze, én megértem, ez egy ilyen sport, én is elégedetlen vagyok, ez hajt előre, de te nagyon fiatal vagy, ráadásul jó erőben. Idő kell mindenhez.


Később meglátod, hogy milyen nehéz ez az egész, amikor hónapokig nem fejlődsz, vagy egy baleset, betegség miatt több évnyi munkád megy kárba. :/


Mióta edzel? Hogy néz ki a 1 napi kajálásod?

2013. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

165cm vagyok.. (elég alacsony)

kb. 2 hónapja edzem, a kajálásom az elég "szar" ..

reggelire 3-4 zsömle (szalámi, vaj, sajt, uborka, paradicsom)

ebédre: ami főtt kaja van itthon.. változó. van mikor csirkecomb, fötthús, stb.. de ritkán eszem ilyeneket!

2013. febr. 12. 16:20
 15/15 Osynho ***** válasza:

2 hónap még az edzés alapjainak elsajátítására sem elég. Az agy-izom kapcsolat megtapasztalása, stb. Aztán ahhoz is több idő kell, hogy rájöjj, melyik gyakorlatok a legjobbak számodra, ugyanis nincs fix, mindenki számára ugyanúgy hatásos edzés, mivel mindenki más. Hol és hogy edzel?


A kajálás rendberakása nélkül meg fog állni a fejlődésed.

2013. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!