Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amikor először kaptam a...

Amikor először kaptam a súlyzómat? (lent)

Figyelt kérdés
akkor nagyon elszánt voltam a súlyzós edzésekben és rendesen kidagadtak az ereim a bicepszemnél is csak lestem de aztán idővel nem dagadtak ki az erek meg tök könnyű volt a feladatokat is megcsinálni ez azért van mert most már keményebb edzéseket kell csinálnom?
2013. febr. 10. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
te mekkora egy ratyi vagy használd már az agyadat,logikus hogy ahogy egyre többet edzel egyre keményebben kel és több súllyal nem különben az összes testépítő még 20kilóval nyomna fekve..az meg hogy eres volt a bicepszed k-urvára semmit sem jelent annyit h kevés zsír volt rajtad
2013. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig akkora súly kell a gyakorlatoknál, amivel éppen megy a 8-12 ismétlés. Ha ez már könnyedén megy, akkor nagyobb súly kell.
2013. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!