Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rosszul lettem edzes utan....

Rosszul lettem edzes utan. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyorsan akartam vegezni konditeremben ezert mindent Gyorsan es intenziven nyomattam. Pl kardiot 10 percig max fokozaton utana gepeken nagyobb sulyokkal szinte megallas nelkul. Talajgyakorlatokkal es nyujtassal zartam es mikor felalltam elsotetult a vilag es majdnem elestem.utana szedultem meg fel Oran at. Ez vernyomas vagy vercukor problema? Edzesben vagyok amugy csqk most siettem. Ki Kell vizsgaltassam magam? Pl h nem vagyok-e cukorbeteg v ilyenek
2013. febr. 10. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A kardiót nem ajánlatos súlyzós edzés elejére tenni.Jól tippelsz vagy a cukroddal vagy a vérnyomásoddal van gond,mindenképpen menj el orvoshoz ha legközelebb is ilyet tapasztalsz.
2013. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"...elsotetult a vilag..."

Nálam is előfordult már ilyesmi a konditeremben. Szerintem attól, hogy az előtte lévő napokban nem kajáltam rendesen.


Nálad rendben volt mostanában az evés?

2013. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a vércukor szinted esett le.Egyszer nekem is volt ilyen azt mondták le esett a vércukorszintem.Azóta sem volt szerencsére úgy néz ki rossz napom volt.De ha többször előfordul meny el orvoshoz biztos ami biztos.
2013. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Inkább vércukor, mint vérnyomás. Ha kevés az időd, jobban jársz kevesebb, intenzív sorozattal, rendes pihenővel.
2013. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vércukrod leesett, ne félj nincs baj, de ez akkor is előfordulhat, ha reggel ahogy felébredsz, kiugrassz az ágyból...
2013. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, ettem rendesen kb 2 órával edzés előtt. De szerintem is vércukor. Legközelebb nem hajtom szét magam ennyire :S
2013. febr. 10. 19:49
 7/7 poiu ***** válasza:
Hajtsd szét magad, de pihenj szabályosan, hogy az izom vissza tudjon töltődni. Amúgy amit csináltál egy edzésmód, alkalmazzák, de nem gyakran.
2013. febr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!