Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lettem ennyire rosszul...

Miért lettem ennyire rosszul gyors bicajozás után? Ezek után hogyan fussak?

Figyelt kérdés
Az eset kb 2 éve történt. Rohantam munkára, és nagyon gyorsan tekertem... éreztem is, hogy kicsit rosszul kezdek lenni, de nem akartam elkésni. Amikor odaértem és leszálltam a bicajról, pár másodpercen belül elhomályosodott a látásom, majd teljesen elsárgult minden, de igy is állva maradtam, bár nem láttam semmit... miközben beszéltem az új főnöknőmhöz (első nap az uj munkahelyen...ekkora égést), de semmit sem láttam, csak sárgát, igy tántorogtam el a mosdóig megmosdani..ez sem segített, kb 1 percig tartottezután mire magamhoz tértem, zúgott a fülem. Nem tudom, ez lehetett-e csak az miatt, hogy semmi kondícióval iszonyu gyorsan tekertem 2km-t? Szeretnék elkezdeni futni, de nem tudom, mennyire szabadna megerőltetnem magamat igy elsőre, és mennyire ártalmas ha az ember ennyire túlerőlteti magát/lehet buta kérdés,de meg lehet benne halni mondjuk, vagy ez amolyan erősebb rosszullét?
2011. ápr. 17. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem leesett a vércukrod.
2011. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak annyit fuss és olyan sebességgel amennyit bírsz. Egy idő után megedződsz és menni fog hosszabb táv is. Szerintem is a vércukrod esett le. De ha futás közben nem vagy jól akkor állj meg és ülj le. És előtte egyél 1-2 órával hogy ne legyél rosszul azért, és vizet tarts magadnál.
2011. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!