Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért futok ilyen rosszul?

Mért futok ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Régen se futottam jól, és most se. Bokarándulásom volt, 6 hete nem futottam. Tesi órán volt felmérő futásunk 650 méterre és borzasztóan futottam. A legtöbb lány 3 perc alatt futotta le, nekem 3:20 lett. Valamit nem jól csinálok. A lábam sokszor begörcsöl, a levegőt ha veszem lihegek. És ha már tudom, hogy nincs sok hátra és már betudok gyorsítani, valami visszatart, hogy nehogy begyorsítsak, mert rögtön összeesek. :SS 2 napom van még gyakorolni. Mit tehetnék? Mivel tudnám legalább 3:10-re feltornázni?
2011. okt. 10. 18:51
 1/3 escrogar ***** válasza:
meg fogsz lepődni: fuss.
2011. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Winchester válasza:
2 nap nem elég semmire ilyen téren sajnos,de rendkívül gyorsan lehet fejlődni! Ne lazsáld el a bemelegítést akkor nem lesznek görcseid ilyen távon! Ennél a sportnál a kitartás nagyon fontos, érdemes aerob edzésekkel állóképességet növelni.
2011. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok az a 20mp. Meg amúgy is ők is rohadt rosszul futnak mert én 1,52 alatt futom szóval. Ha akarod privátba írok edzéstervet amitől jobb lehetsz.
2011. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!