Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel ízesítsem a fehérje...

Mivel ízesítsem a fehérje turmixot ha már rosszul vagyok az izétől vagy megutáltam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 16:53
 1/9 anonim válasza:
Milyen fajta fehérjét használsz ?
2011. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
reggel, vagy edzés után belefér szerintem némi kakaópor
2011. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2011. szept. 18. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, diátázol? Milyen időpontokban használod a fehérjeport?
2011. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
párom a kreatinnal együtt issza így kicsit másabb lesz az íze :)
2011. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha a tápkieget az ízéért iszod vagy nem iszod.. azért az már régen rossz. és ezt nem én gondolom így, én nem ítélkezem, komoly testépítők vannak ezen a véleményen.
2011. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt én elhiszem, és egy szóval sem mondtam hogy azért iszom mert kivánom a finomat. De egy idő után már rosszul vagyok tőle. csupán csak egy kérdés volt, hogy esetleg vannake ötletek, módok amivel kicsit variálhatom az ízeket. de szerencsére mindig kerül valaki aki leugatja az embert.
2011. szept. 20. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:

úgy kezdtem, hogy ne haragudj. azért, mert sejtettem, hogy belepofázásnak fog tűnni..

oké, akkor legyünk konstruktívak. a fehérje tápkieg ízét gondolom aromák határozzák meg. tegyél bele valamilyen íz-aromát. hogy a vaníliás turmix milyen lesz, ha átízesíted.. lehet attól nem csak hányingered lesz, hanem ki is jön, mindegy. ha nincs külön ízesítve a cucc amit eszel, akkor mehet bele mindenképpen valami aroma, illetve vegyél más ízűt!

kb. ennyi jutott eszembe. amúgy mézzel, cukorral, gyümölccsel, zabbal még kialakíthatsz más ízt, ha összekutyulod a fehérjével.

2011. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2011. szept. 21. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!